To, że moda zatacza koło nie jest tajemnicą. Nadal popularna jest estetyka lat 90. czy kontrowersyjnych lat 2000. Jednak mało kto spodziewał się, że powróci także moda wczesnych lat 2010. A na pewno nie tak szybko. W końcu ten okres kojarzy nam się z kiczem, obciachem, brakiem wyważenia. Ale to się dzieje. Kilka miesięcy temu pisałyśmy o powrocie trendów sprzed 13 lat. W tym czasie kilka gwiazd zdążyło też pokazać się w stylizacjach, które idealnie wpisują się w ten właśnie okres. Teraz doszły kolejne, a wśród nich Dua Lipa i Taylor Swift. Piosenkarki udowadniają, że fryzura, o której każdy wolałby zapomnieć, znów jest modna. Zobaczcie!

Dua Lipa i Taylor Swift przywracają najmodniejszą fryzurę 2013 roku

O czym mowa? Nie trzymamy was dłużej w niepewności. Chodzi o grzywkę wystylizowaną na bok. Pamiętacie te czasy, gdy każdy układał swoją grzywkę właśnie w ten sposób? 10 lat temu ta fryzura była absolutnym hitem i głównie nosiły ją osoby ze stylem emo. Ale nie była ona obca również fashionistkom z Tumblera czy blogów.

Ostatnio mogliśmy zobaczyć Taylor Swift, która kilkukrotnie pokazała się we wspomnianej fryzurze. Paparazzi sfotografowali artystkę 5 i 6 grudnia, podczas jej wyjść w Nowym Jorku. Zarówno pierwszego, jak i drugiego dnia 33-latka miała ułożoną grzywkę na bok. Wygląda na to, że upodobała sobie ten włosowy trend. 

fot. James Devaney / Getty Images

Na opadającą na połowę twarzy side bangs zdecydowała się również Dua Lipa, która 3 grudnia pojawiła się na Academy Museum Gala. Wokalistka niedawno zmieniła również kolor włosów na wiśniowy. Teraz postawiła na kolejną fryzjerską zmianę.

fot. Taylor Hill / Getty Images

Coraz więcej gwiazd stawia na grzywkę na bok

Dua nie była jednak jedyna. Na wspomnianej gali pojawiło się wiele gwiazd, które postawiły właśnie na grzywkę na bok. Wśród nich Keke Palmer, America Ferrara, Natasha Lyonne czy Meryl Streep. Skoro tak wiele osób zdecydowało się na tę samą fryzurę w tym samym czasie, oznacza to, że coś naprawdę jest na rzeczy.

Zobacz także:

Zobaczymy jak długo zostanie z nami ten trend i czy zwiastuje on powrót kolejnych z tamtego okresu w modzie. Uważnie śledzimy to zjawisko, ponieważ jest niezwykle interesujące. Oczywiście o wszystkim będziemy informować was na bieżąco.