Horoskop na marzec 2024 – Ryby (19 lutego – 20 marca)

Po okresie zamętu i niepewności nastąpią spokój i rozkwit relacji, odczujesz to jak wejście na wyższy poziom mentalny. Rozwiązania kłopotów w pracy same do ciebie przyjdą, wystarczy, że odczekasz i nie wdasz się z nikim w konflikt. To u ryb ważny czas dla zdrowia, więc jeśli zamierzasz żyć zdrowiej (i dłużej), pora na wprowadzenie mikrozmian. 

Baran (21 marca – 19 kwietnia)

Zadbaj o relację z bliską ci osobą (rodzicem, mentorem). Role się odwróciły i prawdopodobnie teraz ona potrzebuje twojej pomocy. Nie obawiaj się tego, to cię wzmocni i pokaże, jak ważna jesteś dla innych. A może też nakreśli nowe ścieżki na przyszłość? Może jesteś stworzona do pracy z ludźmi, nie algorytmami?

Byk (20 kwietnia – 21 maja)

W roku powracającej karmy może zdarzyć się tak, że ponownie wejdziesz w obszary, które już przed laty porzuciłaś. Może znowu dałaś się namówić na pracę, od której chciałaś się uwolnić? Albo dasz komuś drugą szansę, bo nie lubisz nowych początków w związkach? Nie bój się, ale działaj inaczej, nie jesteś już dawną sobą. Czas to także dokonująca się zmiana.

Bliźnięta (22 maja – 21 czerwca)

Przekraczasz właśnie portal, wchodzisz w wielką zmianę. Myśl intensywnie o tym, co chciałabyś odmienić i co jest dla ciebie superważne, bo teraz zamanifestuje się to w twoim życiu. Może „po” będziesz robić wiele rzeczy zamiast jednej, ale poczujesz się wolna i szczęśliwa. I dostaniesz morze wsparcia od bliskich.

Rak (22 czerwca – 22 lipca)

Wreszcie uda ci się rozwiązać swoje problemy. Pytanie tylko, czy to nie doraźne działanie, które i tak nie zmienia twojego podejścia do całości? Coś się przełamało, narasta w tobie bunt, w tym roku możesz podjąć przewrotowe decyzje. Mars w znaku Wodnika zainicjuje w tobie wewnętrzną walkę. Nie musisz postanawiać teraz. Obserwuj, pytaj, zbieraj doświadczenia.

Lew (23 lipca – 22 sierpnia)

Nie musisz wszystkim schlebiać ani tańczyć, jak ci zagrają. Wiosna 2024 sprzyja odważnym. Jeśli nie pasują ci wartości, które ceni pracodawca, albo nie zgadzasz się z partnerem w fundamentalnych sprawach, łatwiej będzie, jeśli powiesz wprost, że to koniec. Mężna, entuzjastyczna energia będzie teraz z tobą.

Panna (23 sierpnia – 22 września)

Poczujesz wolnego ducha. Wiatr, chmury, przepływ będą cię pchać na nowe wody. Prawdopodobnie w uczuciach dokona się przełom, może po wielkim zranieniu odważysz się znowu komuś zaufać? Na początek zaufaj sobie i nie słuchaj tego, co mówią inni, choć na pewno chcą dla ciebie dobrze. Ale z tego gniazda musisz wyfrunąć sama.

Zobacz także:

Waga (23 września – 22 października)

Spokojna, choć pracowita wiosna pozwoli ci umocnić swoją pozycję zawodową. Nie żałuj zmiany, która nie nadeszła, nawet pozostanie w sytuacji, którą dobrze znasz, może otworzyć przed tobą wiele ścieżek. Uda ci się zredukować stres, który ostatnio towarzyszył ci zbyt często. Może to zasługa przyjaciół albo kogoś bliskiego, ale korzystaj z tego, że chcą cię mieć obok.

Skorpion (23 października – 22 listopada)

Czego nie lubi Skorpion? Rutyny i słuchania cudzych poleceń. Jeśli otrzymasz propozycję dobrze płatnej pracy, rozważ ją. Lubisz dużo pracować i dużo wydawać. Zaplanuj swój odpoczynek, pomyśl, co chcesz zobaczyć i poznać w twoim roku sukcesu. Bo przed tobą czas „dotyku Midasa” – czegokolwiek dotkniesz, da ci obfitość.

Strzelec (23 listopada – 21 grudnia)

Kierujesz się instynktem. Kiedy poczujesz, że musisz coś zrobić, po prostu ruszysz przed siebie. Zanim inni namyślą się dokładnie, ty już zdążysz okrążyć świat, zebrać doświadczenia i być z powrotem w tym samym, a jednak i innym miejscu. Korzystaj z dobrej passy w interesach, odważ się, zaufaj ludziom, pozyskaj współpracowników. Ci, którzy przyjdą teraz, zostaną z tobą na długo.

Koziorożec (22 grudnia – 19 stycznia)

Dokąd powinnaś pójść w tym roku? Wszystkie kierunki, które wymagają analizowania, skupienia, wymyślania nowych rozwiązań, będą cię przyciągać. Poczułaś swoje moce – że potrafisz realnie zmieniać rzeczywistość, a inni to doceniają. W relacjach wydoroślejesz. Będziesz umiała przebaczyć albo podjąć trudną decyzję o rozstaniu. Wybierzesz to, co cię wzmocni.

Wodnik (20 stycznia – 18 lutego)

Tak wiele potrafisz, ale nie umiesz zrobić z tego pożytku. Problem w tym, że nie wiesz, czego byś chciała. Zacznij opowiadać najbliższym, że pragniesz zmiany. Ci, którzy dobrze ci życzą, pomogą wymyślić najlepsze rozwiązanie. W uczuciach rodzi się coś pięknego i delikatnego. Pielęgnuj to.