Horoskop tygodniowy na 6 – 12 grudnia 2021 roku dla każdego znaku zodiaku

Dzięki sekstylowi Marsa w Skorpionie do Plutona w Koziorożcu nowy tydzień rozpoczniesz z ogromną chęcią do działania na rzecz innych. Sekstyl to jeden z najbardziej korzystnych aspektów w horoskopie! Być może w poniedziałek 6 grudnia to poczucie bycia potrzebnym będzie wynikać z potrzeby uzyskania akceptacji i docenienia. Jednak zanim zwrócisz się po nie na zewnątrz, zaufaj sobie i zajrzyj do środka, a znajdzie tam to, czego szukasz.

We wtorek 7 grudnia 2021 roku należy być ostrożnym. Merkury ściera się tutaj z Neptunem, planetą Iluzji. Prawda może być więc daleko poza twoim zasięgiem, wyobrażenia mogą brać górę. Szczególnie uważaj na swoje ciało poniżej kolan. Łydki czy kostki będą w tym czasie wyjątkowo czułe i będą wymagać opieki. W sferze duchowej może dokuczać ci też brak wolności nakręcany negatywnymi emocjami. Pojawi się zazdrość. O kogoś lub o coś. Zwróć uwagę na swój stosunek do pieniędzy.

W piątek 10 grudnia za sprawą Księżyca w Rybach zauważysz rzeczy, które do tej pory ci umykały. Wzrok się wyostrzy, słuch się wytęży na wyłapywanie niuansów życia. Albo to wykorzystasz, albo wyłącznie zanotujesz w pamięci. 

W sobotę 11 grudnia 2021 nastąpi koniunkcja Wenus z Plutonem, dzięki czemu nastąpi połączenie energii obu ciał niebieskich. To czas, kiedy nic cię nie zatrzyma. Pluton, jako planeta Mocy i Transofrmacji umieści twoje ambicje na pierwszym planie, skłoni do spojrzenia na swoje własne możliwości zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Dla wielu z nas po raz pierwszy od dawna będzie to moment na poszukanie odpowiedzi na pytania „co dalej?” oraz „co chcę osiągnąć?”, zastanowienia się nad kolejnymi działaniami. Szczery rachunek sumienia pozwoli ci sięgnąć po więcej. Może być okazją do nauki i pogłębienia wiedzy. Ta kombinacja sprawi również, że albo zwiększy się nasza ochota na seks, albo staniemy się bardziej burkliwi i wyobcowani, niechętni do zbliżeń. Słuchaj swojego ciała, nic na siłę.

Koniec tygodnia, niedziela 12 grudnia, powinna być momentem wyciszenia, odpoczynku i refleksji. Mogą pojawić się zagwozdki, ale spokojnie – rozwiązanie zawsze przychodzi, gdy działasz zgodnie z własnym tempem. By jednak uniknąć niepotrzebnych konfrontacji i stresu może warto spędzić cały dzień w łóżku?

PS. Sprawdź również nasz horoskop tygodniowy miłosny na ten tydzień dla każdego znaku zodiaku!