Ogród pełen kwiatów, atmosfera niczym z Alicji w Krainie Czarów, świetne jedzenie, doskonała muzyka, ekstra zabawa – tego możecie się spodziewać na najbardziej stylowej imprezie otwierającej modowe lato! 1 czerwca w restauracji ‘Biała – zjedz i wypij’ na Saskiej Kępie w Warszawie od godziny 19:00 będziemy świętować wspólnie z H&M pierwsze urodziny H&M Club!


Impreza będzie super okazją, aby się poznać przy wspólnej kolacji oraz razem bawić podczas koncertu BOVSKIEJ, która zagra utwory ze swojej najnowszej płyty. Planujemy wiele niespodzianek i nagród!


Mamy dla Was 3 podwójne zaproszenia na wyjątkowe urodziny H&M Club. Weźcie udział w prostym i bardzo przyjemnym konkursie. Naszym dress code podczas urodzin jest DRESS YOUR BEST.

Co trzeba zrobić:

  • napisz, co dla Ciebie oznacza hasło „Dress your best”
  • swoją odpowiedź wyślij na adres: hmclub@glamour.pl, podpisz się imieniem oraz nazwiskiem
  • wybierzemy 3 najciekawsze odpowiedzi
  • osoby, które wygrają nasz konkurs otrzymają 2-osobowe zaproszenia na urodziny H&M Club w Warszawie
  • dodatkowy prezent dla zwycięzców: zakupy ze stylistką Glamour, która pomoże stworzyć imprezowe stylizacje DRESS YOUR BEST na ten specjalny wieczór dla zwycięzców oraz osób towarzyszących w sklepie H&M przy ul. Marszałkowskiej w Warszawie. Wartość jednej stylizacji to 300 PLN
  • warunkiem wejścia na imprezę jest zapisanie się do aplikacji H&M Club

Wyniki konkursu ogłosimy 29 maja 2017 roku o 14.00

REGULAMIN


H&M Club to program lojalnościowy H&M, dzięki któremu zakupy w H&M są jeszcze bardziej korzystne. Użytkownicy aplikacji zdobywają punkty za każdy zakup i otrzymują fantastyczne oferty, stylowe nagrody oraz zaproszenia na ekskluzywne imprezy. Po rejestracji klubowicze otrzymują 10% rabatu na pierwszy zakup produktów w regularnej cenie w sklepie stacjonarnym lub na hm.com.

Zobacz także: