Kate Middleton wybrała sukienkę polskiej projektantki! Księżna Kate na balu w Łazienkach Królewskich w Warszawie pojawiła się w kreacji Polki - Gosi Baczyńskiej! Księżna Kate (35) miała na sobie piękną białą sukienkę koktajlową z czarną ozdobną lamówką oraz ozdobnymi haftami w kształcie gałązek. Sukienka projektu Baczyńskiej jest bardzo elegancka, ale też skromna, wprost idealna dla Kate Middleton! Gosia Baczyńska już pod koniec czerwca dostała oficjalne zapytanie od najbliższych współpracowników pary książęcej. Chciano wówczas zapoznać się z ofertą Baczyńskiej, a także poproszono, by projektantka zaproponowała coś dla księżnej Kate. Tak też się stało. Baczyńska wybrała dla księżnej Kate sukienkę, w której Middleton... pojawiła się w poniedziałek na oficjalnym balu! Jedwabna biała sukienka projektu Baczyńskiej nawiązuje do kreacji z kolekcji Back To The Future. Podobny model, jaki znalazł się w tej kolekcji, kosztuje 5600 zł. O takim sukcesie, jakim jest ubranie księżnej Cambridge, marzy każdy projektant, nie tylko polski! Tym samym o kreacjach projektu Gosi Baczyńskiej za chwilę dowie się cały świat, a ranga polskiej projektantki znacząco wzrośnie w branży fashion! Choć, przypomnijmy, Gosia Baczyńska już od lat uchodzi za jedną z najlepszych europejskich projektantek - kilkakrotnie jej pokazy odbywały się w ramach oficjalnego harmonogramu prestiżowego Paryskiego Tygodnia Mody. Sukienki Baczyńskiej noszą m.in. Małgorzata Kożuchowska, Maja Ostaszewska, Halle Berry czy Leighton Meester, a także blogerka Chiara Ferragni.

 

Gosiu, gratulujemy! Księżna Kate w sukience Twojego projektu wyglądała naprawdę pięknie!

Styl Kate Middleton, odkąd została księżną Cambridge, jest szykowny, kobiecy, ale zawsze odpowiednio stonowany. Księżna Kate najczęściej wybiera projekty brytyjskich marek, jak Alexander McQueen czy Jenny Packham. Czasem do swoich eleganckich kreacji dobiera luksusowe dodatki od Chanel czy Gucci. Tym razem, do białej sukienki od Baczyńskiej księżna Kate dopasowała małą czarną torebkę Prady, czarne zamszowe szpilki marki Gianvito Rossi oraz biżuterię z perłami od Balenciagi. Middleton zawsze wygląda nienagannie. A teraz do jej ulubionych projektantek zalicza się także Gosia Baczyńska! Zobaczcie sukienkę, jaką dla księżnej Kate zaprojektowała Baczyńska, w naszej GALERII>>

Na tym samym bankiecie w Łazienkach Królewskich razem z księżną Kate i księciem Williamem bawili się także Ewa Błaszczyk, Bartosz Węglarczyk, Dawid Woliński, Joanna Krupa oraz Marcin Gortat i Alicja Bachleda-Curuś.

ZOBACZ TEŻ: Kate Middleton i Agata Duda. Kto lepiej, księżna Cambridge czy Pierwsza Dama?

ORAZ: Księżniczka Charlotte i książę George z rodzicami w Polsce!