Nowa jesienno zimowa współpraca to ewolucja poprzedniej linii. Kluczowe sportowe sylwetki PUMY tym razem zostały zaprojektowane z dużym naciskiem na modę ulicy z elementami piłkarskiego charakteru, co doskonale odzwierciedla niepowtarzalny styl Vashtie.

W nowej kolekcji pojawią się między innymi dwa modele butów - R698 i States Mid. Sneakersy R698 na nadchodzący sezon wyróżnia futurystyczny efekt płynnego złota, zaś States Mid dostępne będą w zróżnicowanej kolorystyce i z wykorzystaniem ciekawych faktur.

Wśród innych propozycji znajdziemy także Vashtie Soccer Jersey 90’s twist, Vashtie Tank wykorzystujący archiwalny branding PUMA, koszykarskie spodenki PUMA x Vashtie z wysoką talią, aby podkreślić kobiecy styl oraz do legginsy Vashtie w printy.

Kolekcja dostępna będzie na świecie w wybranych sklepach, zaś w Polsce pojawią się w sprzedaży 3 modele butów: R698 X VASHTIE Gold za 589 zł oraz R698 X VASHTIE w kolorze szarym oraz czarnym za 499 zł. Znajdziecie je w Runcolors, Worldbox, Eleven Kielce oraz Sneakerstudio Kraków

ZOBACZ TEŻ: Converse z grafikami Andy’ego Warhola

ZOBACZ TEŻ: Prezentacja PUMA SELECT

ZOBACZ TEŻ: Solange Knowles dla PUMA - Wywiad

Zobacz także: