W.KRUK: feeria barw, sielskość i siła przyjaźni

Bohaterki najnowszej, wakacyjnej kampanii W.KRUK „Lato kocha przygody” emanują radością i dobrą energią. Wyjątkowe dodatki (biżuteria i akcesoria) są idealnym uzupełnieniem sielskiego wyjazdu nad polskie jezioro i panującej tam beztroski. Zobaczycie tu m.in. magiczną kolekcję Etno, Asteroidy o fakturze księżycowych kraterów czy klasyczną biżuterię w białym złocie pokryta diamentami. To jednak nie wszystko...

Przyznaj, jak często dbasz o relację z bliskimi ci osobami? Wakacyjny czas spędzony na łonie natury może być doskonałą okazją, żeby nieco bardziej zatroszczyć się o tę sferę. Dziewczyny doskonale wykorzystały ten moment i w kampanii „Lato kocha przygody” stworzyły niesamowite wspomnienia, które (podobnie jak biżuteria) zostaną z nimi na lata. Ania, Klara, Klaudia i Basia, już wiele lat temu, połączyła prawdziwa przyjaźń oraz pasja do muzyki. 

Mamy mnóstwo wspólnych tematów i zainteresowań, lecz każda z nas jest inna. Wszystkie kochamy muzykę, taniec, filmy i modę. Mamy bardzo podobne poczucie humoru, wartości, poglądy, postrzeganie świata, dystans. Nigdy nam nie braknie tematów do rozmowy, a jeśli nie mamy siły, nawet cisza jest cudowna. Moc naszej przyjaźni jest nie do opisania – twierdzi Ania Dąbrówka.

Materiały prasowe

Jednym z wielu wspólnych punktów, który łączy dziewczyny, jest biżuteria i akcesoria W.KRUK z sezonu letniego 2022. Tego lata popularnością cieszy się przede wszystkim złota biżuteria z kolorowymi kamieniami. To wszystko (i wiele więcej) znajdziecie w bogatym asortymencie W.KRUK.

Materiały prasowe

Materiały prasowe

W.KRUK: blask, kolory, magia, marzenia

Wymarzoną biżuterię możecie teraz kupić taniej aż o... 70%! Wybierz się do salonu lub odwiedź wkruk.pl i sprawdź co jest najbliższe twojemu sercu. Na biżuterii się jednak nie kończy – akcesoria marki W.KRUK to także malownicze chusty z naturalnego jedwabiu, okulary przeciwsłoneczne oraz stylowe, skórzane torebki (które w połączeniu z jedwabnymi apaszkami prezentują się niesamowicie!).

Zobacz także:

Wybieraj i ciesz się dodatkami, które – podobnie jak relacje i wspomnienia – będą towarzyszyć ci przez długi czas.

Materiały prasowe

 

Materiały prasowe

Materiały prasowe

I dodatkowa niespodzianka. Od 1 lipca W.KRUK do zakupów za min. 599 zł oferuje pozłacany wisiorek w kształcie motyla (o wartości 149 zł) za... symboliczną złotówkę. Więcej informacji znajdziesz w salonach w całej Polsce oraz TUTAJ.

W.KRUK: odrobina blasku i klasyki

Materiały prasowe

Materiały prasowe

W.KRUK: siła kolorów

Materiały prasowe

Materiały prasowe

W.KRUK: prawdziwa magia

Materiały prasowe

Materiały prasowe

W.KRUK: odważ się marzyć

Materiały prasowe

Materiały prasowe

Bez względu na to, czy jesteś przed urlopem, w trakcie, czy po, życzymy ci cudownych, sielskich i magicznych momentów w gronie najbliższych.