Lindsay Lohan niedawno została mamą. Jej synek przyszedł na świat w Dubaju, gdzie jakiś czas temu przeprowadziła się wraz z partnerem, Baderem Shammasem. Aktorka przez kilka ostatnich tygodni stroniła od social mediów. Dopiero teraz zdecydowała pokazać się światu w nowej roli.

Lindsay Lohan została mamą

Lindsay Lohan na dobre zerwała z wizerunkiem „zbuntowanej aktorki”. Po wielu nieudanych związkach znalazła szczęście u boku biznesmena pochodzącego z Kuwejtu, Badera Shammasa. Spotykali się w tajemnicy przez dwa lata, a kiedy ogłosili, że są razem, było już właściwie po ich zaręczynach. Ślub wzięli w lipcu 2022, a w marcu 2023 ogłosili, że wkrótce zostaną rodzicami.

Synek Lindsay Lohan i Badera Shammasa urodził się w połowie lipca. Chłopiec otrzymał imię Luai — napisali w oświadczeniu dla mediów przedstawiciele gwiazdy.

Jak podał portal Page Six, „rodzina jest zakochana [w maleństwie] po uszy”, jednak do tej pory sama Lindsay nie pojawiała się w social mediach. Dopiero teraz, niespełna miesiąc po porodzie, opublikowała selfie w lustrze, a w opisie odniosła się do swojej nowej, życiowej roli.

Lindsay Lohan pokazała, jak wygląda jej ciało po porodzie

Lindsay pokazała się obserwatorom i obserwatorkom w totalnie naturalnym wydaniu - bez makijażu, z niedosuszonymi włosami, w jasnoniebieskiej koszulce na ramiączkach i szarych biker shortsach. Najważniejsze było bowiem to, co zdecydowała się przekazać:

Jestem dumna z tego, co udało się osiągnąć temu ciału w czasie ciąży, czas na powrót do zdrowia. Posiadanie dziecka to największa radość na świecie! Mój outfit to ostatnio bielizna poporodowa - napisała.

Zdjęcie rozczuliło fanów i fanki aktorki. W komentarzach nie brakuje ciepłych słów skierowanych w jej stronę i podziękowań za normalizowanie ciała kobiety po ciąży:

Nie jesteś zwykłą mamą. Jesteś fajną mamą,

Zobacz także:

Gratulacje! Będziesz wspaniałą mamą,

Nigdy nie wyglądałaś piękniej,

Piękna Mamo, dziękuję ci za ten post!

Piękne ciało, piękna mama, piękny czas - czytamy pod wpisem.