Koniec zimy to okres, w którym odkrywamy trendy na nadchodzący sezon… Z zainteresowaniem śledzimy poczynania gwiazd, blogerek i influencerek, aby się nimi zainspirować. I nie chodzi tylko o stylówki, ale także makijaż i włosy. Pisałyśmy już o najmodniejszych fryzurach tej wiosny, a kiedy Kim Kardashian zmieniła swój kolor, wszyscy zaczęli się zastanawiać, czy różowy blond, na który zdecydowała się celebrytka, okaże się hitem tego sezonu.

Okazuje się jednak, że kolorem, który pokochały influencerki z branży urodowej jest inny, dość kontrowersyjny odcień. Prawdziwym hitem wiosny 2018 będzie kolor mac’n’cheese, inspirowany makaronem z serem. Jak można opisać ten dość nietypowy kolor włosów? To mocny odcień żółtego, który przypomina jaskrawy kwiat żonkila.

ZOBACZ TAKŻE: Ta polska marka współpracowała z KENZO podczas Paris Fashion Week jesień-zima 2018/2019! >>>

Na Instagramie coraz więcej dziewczyn chwali się nowymi fryzurami. Musimy przyznać, że to dość odważna propozycja i nie jesteśmy pewne, czy skusiłybyśmy się właśnie na właśnie taki kolor. To jednak świetna opcja, dla wszystkich, którzy lubią się wyróżniać, skupiać na sobie uwagę innych (obok takich włosów nie da się przejść obojętnie!!) lub podkreślać swoją indywidualność.

Zobaczcie, jak dokładnie mac’n’cheese prezentuje się na włosach! Zdjęcia znajdziecie w naszej galerii poniżej. Dajcie znać, co myślicie o tym kolorze i czy zdecydowałybyście się na taką fryzurę!