Moniki Bagarovej w Czechach nie trzeba przedstawiać. To popularna piosenkarka i bizneswoman, a  urzekająca osobowość, talent i uroda sprawiają, że gwiazda zgromadziła na instagramowym koncie blisko milion obserwatorów, co jest imponującym gronem, biorąc pod uwagę ogólną liczbę ludności w Czechach. 

W kampanii Apart na Dzień Mamy Monika Bagarova wystąpiła ze swoją mamą, również noszącą imię Monika. Obie panie łączy - poza imieniem i niewątpliwą urodą - silna więź i bliskość, którą wspaniale oddały na zdjęciach oraz filmach zrealizowanych w ramach kampanii. Pięknym dopełnieniem tej historii jest biżuteria Apart dla mamy i córki, w tym wybrana z myślą o prezencie dla mamy z okazji jej majowego święta. Taki upominek jest cenny, cieszy każdego dnia, a przy tym kryje w sobie coś bardzo ważnego - wyjątkowe znaczenie. Piękny przekaz niosą ze sobą srebrne zawieszki, naszyjniki i bransoletki ozdobione słowem Mama. Równie wielką siłę ma serce - uniwersalny symbol miłości, który podarowany w Dzień Mamy wyrazi tak wiele bez słów, a noszony będzie przypominał o tym codziennie. Największy wybór biżuterii z sercem jest dostępny w kolekcji Apart Love Love, natomiast linia Kolory to biżuteria pełna wibrujących barw i motywów, doskonale wpisujących się w wiosenny klimat Dnia Mamy. Z kolei mamie, która uwielbia w ogóle biżuterię i świetnie orientuje się w trendach, można podarować modne w tym sezonie wzory: złote lub srebrne łańcuchy, kolczyki koła w różnych odsłonach, nowoczesny pierścionek, wzory z minimalistycznymi motywami dekoracyjnymi lub perły w klasycznym albo casualowym wydaniu. To nie wszystkie inspiracje prezentowe na Dzień Mamy, które prezentuje ambasadorka marki Apart Monika Bagarova ze swoją mamą. 

Mat. prasowe

Mat. prasowe

Mat. prasowe

Mat. prasowe

Zobacz także:

Kampania powstała w studio, dzięki czemu znakomicie udało się uchwycić intymną relację dwóch, tak bardzo z sobą związanych kobiet - mamy i córki.

Materiał promocyjny marki Apart