Uwierzycie, że najsłynniejsza bajkowa myszka na świecie ma już 90 lat?! Tak, dokładnie w 1928 roku Myszka Miki zadebiutowała na wielkim ekranie w filmie Parowiec Willie w reżyserii Walta Disneya. Takiego jubileuszu grzechem byłoby porządnie nie uczcić, dlatego sporo popularnych marek poświęciło Myszce Mickey w tym roku swoje kolekcje. Choć Miki obecna jest w modzie praktycznie od dawna i jesteśmy przekonani, że każdy z nas miał kiedyś coś z wizerunkiem tego sympatycznego bohatera, chyba nigdy nie było jej wszędzie tak dużo, jak obecnie. 

Sfera otworzyła nowy sklep w warszawskiej Arkadii! Wybrałyśmy nasze hity z kolekcji jesień-zima 2018/2019, które będziecie chciały mieć >>>

Myszka Miki w seciówkach: H&M, Bershka, Stradivarius, House, Cropp

Popularnego bohatera znajdziemy na ubraniach, dodatkach i gadżetach w wielu sieciówkach, jak Bershka czy Stradivarius, które wypuściły specjalne kolekcje z okazji 90. urodzin słynnej myszki. Zobaczymy ją także w specjalnej kolekcji stworzonej dla H&M przez Jeremy'ego Scotta, dyrektora kreatywnego marki Moschino. Już 8 listopada do sprzedaży trafią zarówno damskie, jak i męskie elementy z Mickey w roli głównej. Mysze uwagę poświęciły w tym sezonie też rodzime marki. Przeglądając aktualną ofertę takich brandów, jak Sinsay, Croppp czy House natknęliśmy się na kilka modeli z wizerunkiem Miki. Charakterystyczne duże okrągłe czarne uszy znajdziemy też na rajstopach i skarpetach w Calzedonia, w limitowanej kolekcji Levi's, który umieścił myszkę nie tylko na kultowym modelu jeansów 501, ale też na kurtkach Trucker, bluzach i dodatkach. Linia ta trafi do wybranych sklepów stacjonarnych  i będzie dostępna online od listopada. O Mickey nie zapomniał też Vans i przyozdobił nią buty czy plecaki. Czyli jak sami widzicie, jest w czym wybierać! A żeby jeszcze bardziej ułatwić i przede wszystkim umilić Wam zakupy, wybraliśmy najciekawsze propozycje i umieściliśmy je w naszej galerii. Sprawdźcie! 

Victoria's Secret i Mary Katrantzou łączą siły! Zobaczcie pierwsze efekty współpracy >>>