Pitti Immagine Uomo we Florencji

Pitti Uomo we Florencji to jedne z najważniejszych targów mody i akcesoriów męskich na świecie. Dwa razy do roku na Fortezza da Basso (zimą i na przełomie wiosny i lata) gromadzą się tłumy najbardziej stylowych mężczyzn, aby obejrzeć najnowsze kolekcje skierowane z myślą o męskim konsumencie. Pierwsza edycja odbyła się w 1972 roku, a najnowsza wiosna-lato 2018 właśnie się rozpoczęła.

Na Pitti Uomo przyjeżdżają najbardziej stylowi mężczyźni

To właśnie tutaj dwa razy do roku prezentowane są trendy w modzie męskiej z podziałem na Pitti Immagine Bimbo dla najmłodszych do 14. roku życia, Pitti Immagine Uomo - główna część imprezy z modą męską i Pitti Immagine Filati, czyli targi przeznaczone dla branży tekstylnej i dziewiarskiej. Jednym zdaniem to jeden z największych i najpopularniejszych festiwali mody męskiej na świecie, z którego garściami można czerpać inspiracje.

Kogo można spotkać na Pitti Uomo  we Florencji?

Na ulicach Florencji na początku roku, a także na przełomie wiosny i lata spotkacie najbardziej stylowych mężczyzn z całego świata. Na święto mody męskiej zjeżdżają handlowcy specjalizujący się w kolekcjach dla panów, ale przede wszystkim cała męska blogosfera, a wśród nich współcześni dandysi. To tutaj kreowane są trendy mody męskiej, a modowe magazyny podłapują inspiracje do kolejnych artykułów i sesji zdjęciowych.

WYBRALIŚMY STYLOWYCH MĘŻCZYZN NA PITTI UOMO WIOSNA-LATO 2018 >>>