Premiera filmu "Pitbull. Ostatni Pies" odbyła się 13 marca, we wtorkowy wieczór, w Multikinie Złote Tarasy. Nowy "Pitbull" został wyreżyserowany przez Władysława Pasikowskiego, a wyprodukowany m.in. przez Dodę. Dorota Rabczewska zagrała też w filmie najważniejszą rolę kobiecą - Czarną Wdowę, Mirę. Nic więc dziwnego, że ta noc należała do niej. Doda ekscytowała się zresztą premierą "Pitbulla" już od miesięcy, a ostatnio w centrum Warszawy pojawił się imponujący mural z jej podobizną. Malunek nawiązuje do filmu Pasikowskiego. Słynny reżyser powrócił tym samym do kina gangsterskiego, które przyniosło mu największą popularność. To właśnie Pasikowski jest twórcą filmów "Psy" i "Psy 2" z brawurowym Bogusławem Lindą w roli głównej. Teksty z "Psów" do dziś są kultowe! Tym razem Pasikowski współpracował z Marcinem Dorocińskim, który ponownie wcielił się w znanego z pierwszego "Pitbulla" Despera. Doda, Dorociński i Pasikowski zjawili się oczywiście na premierze filmu "Pitbull. Ostatni Pies", nie zabrakło także innych odtwórców ważnych ról w filmie. Przypomnijmy, że epizod zagrała nawet Kasia Nosowska! Zobacz w GALERII, jak było na premierze nowego "Pitbulla" i sprawdź, jaką stylizacja pochwaliła się Doda.

GWIAZDY na premierze filmu "Pitbull. Ostatni Pies" - ZDJĘCIA>>

Doda na premierze "Pitbulla" Władysława Pasikowskiego wystąpiła w eleganckiej, szykownej i seksownej stylizacji. Włożyła klasyczny czarny garnitur. Dobrała do niego efektowne dodatki: piękne czerwone szpilki i drogą biżuterię. Blond włosy zaczesała gładko, usta pomalowała intensywną ciemnoczerwoną pomadką. Wygląda na to, że artystka postawiła na power dressing. W takiej wersji Doda wygląda bowiem na silną, zdecydowaną i pewną siebie kobietę, a także na profesjonalistkę i osobę, która doskonale wie, czego chce. Girl Power!

"Pitbul. Ostatni Pies" to kolejny film z serii, ale tym razem stworzony przez Władysława Pasikowskiego, a nie przez Patryka Vegę. Vega rozstał się z "Pitbullem" w atmosferze skandalu. Mówiono, że nie dogadał się z producentem Emilem Stępniem oraz że nie chciał, by w jego filmie wystąpiła Doda. Do dziś nie wiadomo, ile w tych pogłoskach jest prawdy. Wiadomo za to, że Vega skupił się teraz bardziej na filmach o (niebezpiecznych) kobietach, niż mężczyznach. Ostatnio do kin trafiły "Kobiety Mafii" z Agnieszką Dyant, Katarzyną Warnke i Julią Wieniawą. Nowy film Vegi, choć nie spodobał się krytykom, jest sukcesem kasowym.

Czy "Pitbull" Władysława Pasikowskiego również pobije rekordy oglądalności? Bardzo możliwe, w końcu Pasikowski jest jednym z najlepszych i najbardziej lubianych polskich reżyserów, a jego "Pokłosie" z Maciejem Stuhrem w roli głównej było prawdziwym wydarzeniem. Dodatkowo wszyscy są ciekawi, jak na dużym ekranie poradziła sobie Doda. Jej obecność w filmie na pewno przyciągnie do kin tłumy.

Na premierze "Pitbulla" Władysława Pasikowskiego zjawili się także Cezary Pazura z ciężarną żoną, Edytą, Maciej Stuhr z partnerką, Adam Woronowicz, Honorata "Honey" Skarbek, Joanna Majstrak, Kasia Nosowska, Monika i Zbigniew Zamachowscy czy Artur Szpilka. Nie zabrakło oczywiście rodziców Dody: Wandy i Pawła Rabczewskich.

Doda, Marcin Dorociński, Władysław Pasikowski oraz inni aktorzy filmu "Pitbull. Ostatni Pies" we wtorek wieczorem najpierw pozowali fotoreporterom na tzw. ściance, a potem wspólnie na scenie tuż przed premierą filmu. Zajrzyjcie do naszej GALERII, a także na nasz Facebook i Instagram, by dowiedzieć się, co dokładnie działo się na wydarzeniu.

A TAK DODA POZOWAŁA NAM DO SESJI W KLIMACIE FILMOWYM: