Nie możecie już doczekać się wiosny także pod względem nowości w stacji TVN? Jedno jest pewne - te z pewnością pojawią się szybciej, niż wzrost temperatur i bardziej motywująca do działania aura za oknem. Dzisiaj dowiedzieliśmy się, jakie programy i seriale pojawią się w wiosennej ramówce jednej z najpopularniejszych rodzimych stacji. Jak zwykle będą to doskonale znane już i cieszące się ogromną popularnością wśród widzów programy i seriale, jak i nowości, które również mają szansę odnotować sporą oglądalność. Na prezentacji wiosennej ramówki TVN nie mogło rzecz jasna zabraknąć twarzy związanych z anteną, tych znanych od lat, jak i nowych, którym w mgnieniu oka udało się zdobyć serca oglądających formaty z ich udziałem.

Ramówka TVN wiosna 2019: kto pojawił się na prezentacji?

Na prezentacji wiosennej ramówki TVN pojawiło się mnóstwo gwiazd doskonale znanych widzom stacji. Magda Gessler, Kinga Rusin, Kuba Wojewódzki, Małgorzata Rozenek-Majdan, Agnieszka Woźniak-Starak, Hubert Urbański, Joanna Jabłczyńska, Michel Moran, , Martyna Wojciechowska, Mateusz Gessler czy Maja Ostaszewska. To oznacza, że z anteny nie znikną produkcje z ich udziałem, jak choćby kultowe już Kuchenne Rewolucje, serial Diagnoza czy program Milionerzy. Prezentacja najnowszej ramówki to także doskonała okazja, aby przedstawić zupełnie nowe twarze, z którymi TVN wiąże ogromne nadzieje. W przypadku nowości na wiosnę 2019 warto tutaj wymienić na przykład obsadę serialu Odwróceni. Ojcowie i córki czy kolejnej edycji Agent Gwiazdy. Jeżeli jesteście ciekawi, kto pojawił się na prezentacji, koniecznie zajrzyjcie do naszej galerii.

TVN wiosna 2019: co w ramówce? Nowości i największe hity stacji 

Mamy dobrą wiadomość dla fanów takich programów, jak Kuchenne rewolucje, Masterchef Junior, Kuba Wojewódzki, Milionerzy, Agent Gwiazdy, a także seriali Diagnoza - kolejne sezony zawitają na antenę TVN już wkrótce. Jeśli chodzi o programy typu reality-show, tej wiosny szykuje się wielki comeback Big Brothera, o czym pisaliśmy już jakiś czas temu, jak również debiut Starsza pani musi fiknąć - będzie można go oglądać od kwietnia, a udział wezmą matki ze swoimi znanymi dziećmi lub dzieci ze znanym rodzicem. Kogo można się spodziewać? M.in. Dawida Kwiatowskiego z mamą i Andrzeja Piasecznego także z mamą. Ponadto na wiosnę w TVN 7 odbędzie się premiera nowej edycji Big Brothera. Myślicie, że ma szansę przyciągnąć przed telewizory miliony widzów? Powrót odnotuje też serial Odwróceni, który teraz będzie funkcjonował pod tytułem Odwróceni. Ojcowie i córki. Totalną nowością będą z kolei seriale Szóstka o łańcuchowym przeszczepie nerki (od 24 lutego, o godz. 21:30) oraz Chyłka - Zaginięcie (od 23 lutego, o godz. 20:00), który już teraz możecie oglądać na platformie player.pl. Za nami też pierwsze odcinki Zakochani po uszy - oglądacie? 

Poniżej możecie zobaczyć spot promujący najnowszą ramówkę TVN.