Od premiery jej ostatniej płyty minęły 2 lata. Rihanna wydała w 2016 roku Anti, na której znalazły się takie single jak Work z gościnnym udziałem Drake’a oraz Love On The Brain. Album wspiął się na szczyty list przebojów (m.in. prestiżowe zestawienie Billboard 200), a tylko w Stanach Zjednoczonych zdobył podwójną platynę, sprzedając się w setkach tysięcy egzemplarzy. 

Artystka w ostatnim czasie skupiła się na swojej autorskiej marce Fenty Beauty, wypuszczając linię świetnej jakości kosmetyków i równie pięknym designie. Rihanna wyszła naprzeciw oczekiwaniom dziewczyn i stworzyła ponad 40 odcieni podkładów do twarzy. Jej urodowa firma odniosła sprzedażowy sukces. Jakby tego było mało, niedawno dowiedzieliśmy się, że w ostatnich miesiącach pracowała nad filmem Guava Island, w którym zagrała jedną z głównych ról u boku Donalda Glovera. Nie wiadomo, kiedy odbędzie się premiera, ale dla fanów muzyki RiRi mamy dobrą wiadomość. 

Rihanna planuje wydać nową płytę, nad którą prace obecnie trwają

Barbadoska kilka dni temu zdradziła, kiedy planuje wydać nową płytę. Pod jednym z jej zdjęć na Instagramie pewien fan zapytał, kiedy możemy spodziewać się nowego albumu i czy mogłaby podać fanom przybliżoną datę. Rihanna odpowiedziała mu na to krótki i zwięzłym: „2019”. Okazuje się, że prace nad muzyką trwają, a kolejne utwory Riri zostaną utrzymane w klimacie reggae, co wyznała niedawno w jednym z wywiadów. Oznacza to, że za kilka miesięcy odbędzie się premiera!

Nowa płyta Rihanny, która ukaże się w 2019 roku, będzie dziewiątym albumem studyjnym w jej karierze. Już nie możemy doczekać się, aby usłyszeć nowe przeboje Barbadoski. Mamy nadzieję, że w ramach europejskiej części trasy koncertowej zdecyduje się odwiedzić Polskę!

Oto ranking najlepiej zarabiających piosenkarek na świecie. Pierwsze miejsce to spore zaskoczenie! >>>