W szóstym odcinku Top Model 8 z programem pożegnała się Nikola Furman. Przypomnijmy, że nie zadecydowali o tym jurorzy, ale sama uczestniczka. 16-latka poczuła się gorzej w trakcie panelu - konieczna okazała się interwencja lekarza. Chwilę później Nikola postanowiła, że musi odejść z programu. Oczywiście, jurorzy uszanowali decyzję najmłodszej uczestniczki Top Model 8. Kasia Sokołowska słusznie przyznała, że zdrowie jest najważniejsze. Kilka dni po emisji odcinka w mediach pojawiły się spekulacje, według których Nikola zaszła w ciąże i właśnie z uwagi na swój stan odeszła z programu. Wtedy nastolatka postanowiła skomentować całą sprawę. Zdementowała plotki, a za pośrednictwem Instagrama poinformowała o chorobie swojej młodszej siostry. Ze względu na stan zdrowia małej Amelki zdecydowała, że rezygnuje z udziału w Top Model 8. Chciała być blisko rodziny, bo (jak sama przyznała) jest dla niej najważniejsza.

Nikola Furman opowiedziała o swoim życiu po udziale w Top Model 8

W ubiegłą sobotę (9 listopada) Nikola pojawiła się w Dzień Dobry TVN. 16-latka rozmawiała z Anną Kalczyńską i Andrzejem Sołtysikiem o tym, jak zmieniło się jej życie po udziale w Top Model 8. Opowiedziała również o chorobie swojej młodszej siostry. O problemach zdrowotnych Amelki dowiedziała się w połowie czerwca. Długo zastanawiała się, czy powinna rezygnować z udziału w programie, bo taka szansa trafia się niezwykle rzadko. Ale rodzina okazała się dla niej ważniejsza niż walka o tytuł kolejnej - polskiej top modelki. Wiedziała, że bliscy jej potrzebują. Nikola, gratulujemy dojrzałej postawy!

Top Model 8: Nikola Furman weźmie udział w kolejnej edycji programu?

Prowadzący Dzień Dobry TVN zapytali również, czy Nikola nie chciałaby spróbować swoich sił w kolejnej edycji Top Model (jeżeli taka w ogóle powstanie). Uczestniczka przyznała, że zastanawiała się nad powrotem do programu. Top Model otwiera bowiem drzwi do świata modelingu i pozwala zrobić międzynarodową karierę. Niewykluczone, że Nikola Furman zgłosi się na castingi do następnej edycji największego modowego show w Polsce. Będziecie jej kibicować?

Top Model 8: Nikola Furman. Wiek, wzrost, wymiary i wszystko, co chcielibyście wiedzieć o uczestniku Top Model 2019 [KWESTIONARIUSZ] >>>