Tego nikt się nie spodziewał! W 6. odcinku Top Model 8 z programem pożegnały się aż dwie uczestniczki. Zanim jury, czyli Joanna Krupa, Marcin Tyszka, Katarzyna Sokołowska oraz Dawid Woliński, zdecydowało, że z rozgrywki o zwycięstwo wypada Magdalena Karwacka, za kulisami działy się dramatyczne sceny.

Bardzo źle poczuła się inna finalistka, Nikola Furman. Najmłodsza, bo zaledwie 16-letnia uczestniczka była w tak słabej formie, że na plan musiała przyjechać karetka z ratownikami. Na szczęście Nikola o własnych siłach stanęła przed jury, które poinformowała o swojej decyzji. Wiele wskazywało na to, że dla 16-latki stres związany z rywalizacją w programie okazał się zbyt duży i groźny dla jej kondycji. Dlatego bardzo słusznie, że postanowiła wycofać się na tym etapie, bo jak powiedziała jej żegnając się Kasia Sokołowska, zdrowie jest najważniejsze.

Nikoli życzymy powodzenia oraz wielu sukcesów w świecie modelingu i nie tylko!

Zobacz także: Top Model 8: Nikola Furman. Wiek, wzrost, wymiary i wszystko, co chcielibyście wiedzieć o uczestniku Top Model 2019 [KWESTIONARIUSZ]