W piątym odcinku Top Model 8 naprawdę dużo się działo! W domu modelek i modeli doszło do pierwszych spięć. Kinga Wawrzyniak i Klaudia El Dursi wyraźnie za sobą nie przepadają. Uczestniczki starają się jednak naprawić swoją relację. Natomiast Sandra Dorsz nie dogaduje się z Rafałem Torkowskim. Spore emocje wzbudziła również sesja nago. Akty uczestników znajdziecie TUTAJ. Wszyscy doskonale wiedzieli, że w pewnym momencie będą musieli rozebrać się przed obiektywem aparatu. Ale zdecydowana większość nie spodziewała się, że ten moment nadejdzie tak szybko. Co więcej, jeden z uczestników odmówił wzięcia udziału w nagiej sesji. Denis Chmielewski, bo o nim mowa, stwierdził, że eksponowanie ciała w programie telewizyjnym kłóci się z jego wartościami. W związku z tym 25-latek musiał odejść z programu. Dla niektórych uczestników sesja nago okazała się mniej stresująca, niż pozowanie na wysokości. Sprawdźcie, kto poradził sobie najlepiej podczas sesji na ściance wspinaczkowej.

Top Model 8: odcinek 5. Sesja na ściance wspinaczkowej. Gościem specjalnym Karolina Pisarek

W ostatnim odcinku Top Model 8 pojawiło się (aż!) pięciu gości specjalnych! Wśród nich Maffashion, Wujaszek Liestyle, Kasia Struss, Katarzyna Dąbrowska – redaktor naczelna magazynu Glamour i Karolina Pisarek. To właśnie finalistka piątej edycji Top Model towarzyszyła uczestnikom podczas sesji na największej ściance wspinaczkowej w Polsce. Pozowanie kilkanaście metrów nad ziemią okazało się sporym wyzwaniem dla tych, którzy cierpią na lęk wysokości. Dodatkowym utrudnieniem okazały się buty – zdecydowanie nienadające się do wspinaczki. Dziewczyny pozowały w szpilkach, natomiast chłopaki w eleganckich butach do garnituru. Otuchy uczestnikom dodawał również fotograf – Łukasz Dziewic. Zapewniał ich, że są odpowiednio zabezpieczeni i nie muszą się niczym stresować.

Top Model 8: odcinek 5. Naga sesja, zdjęcia na wysokości, zadanie specjalne na Torze Wyścigów Konnych Służewiec. Wśród gości Maffashion, Wujaszek Liestyle, Karolina Pisarek i Kasia Struss! Kto odpadł z programu? >>>

W tym zadaniu najlepiej poradzili sobie Klaudia Chojnacka i Denis Chmielewski. Uczestnicy największego modowego show w Polsce wygrali udział w sesji zdjęciowej dla marki DeeZee. Co ciekawe, odbyła się ona w Londynie! Klaudia przyznała, że to wspaniała nagroda – twórcy Top Model trafili w dziesiątkę. Uczestniczka nie spodziewała się, że tak szybko będzie mogła pozować dla tak znanej marki.

Top Model 8: Denis Chmielewski. Wiek, wzrost, wymiary i wszystko, co chcielibyście wiedzieć o uczestniku Top Model 2019 [KWESTIONARIUSZ] >>>