Meghan Markle byłaby idealną kandydatką na matkę chrzestną księcia Louisa: właśnie weszła w poczet członków rodziny królewskiej, doskonale odnajduje się w nowej roli i jest nową ulubienicą dworu (mówi się, że jak nikt inny skradła serce swego teścia, czyli księcia Karola i wkradła się w łaski królowej Elżbiety). Co jeszcze? Jest najbliższą kobietą w otoczeniu malucha, a do tego od dawna marzy się jej powiększenie własnej rodziny, a rola mamy to ta wymarzona, do której Meghan małymi krokami się przymierza. Dlaczego więc nie będzie jej dane sprawować takiej wyjątkowej roli w życiu trzeciego dziecka Kate Middleton i księcia Williama?

ZOBACZ TAKŻE: Meghan Markle inspiruje się stylem księżnej Diany? >>>

Dlaczego Meghan Markle nie będzie matką chrzestną księcia Louisa?

Chrzciny księcia Louisa odbędą się dokładnie za 5 dni, czyli 9 lipca. Wszystko wskazuje na to, że podobnie jak w przypadku księcia George’a i księżniczki Charlotte, rodzicami chrzestnymi najmłodszego z dzieci zostanie ktoś spoza rodziny, najpewniej wybrany z grona przyjaciół lub najbliższego otoczenia Kate i Williama.

Na ojca chrzestnego typuje się sekretarza księcia Miguela Heada, który pełni swój urząd od ponad dekady i który w przyszłym tygodniu zakończy służbę. Za to matką chrzestną może zostać była sekretarka Kate, Rebecca Priestly, która pełniła swoją funkcję przez ostatnie 5 lat. Nie jest jednak jedyną kandydatką. Brytyjczycy przyjmują zakłady także na inne nazwiska, wśród których wymienia się m.in. Laurę Lopes, czyli córkę Camilli Parker Bowles, a także księżniczki Beatrycze i Eugenię. Podobno całkiem poważnie rozważa się także kandydaturę starszej siostry księżnej Diany, czyli Lady Jane Fellowes. Jeśli chodzi o samą ceremonię, póki co wiadomo jedynie, że przeciwnie, niż chrzciny Charlotte i George’a, ta nadchodząca odbędzie się pod wieczór, a nie do południa. Jak obstawiacie, skoro Meghan Markle nie zostanie matką chrzestną księcia Louisa, komu przypadnie w udziale ten zaszczytny tytuł? 

ZOBACZ TAKŻE: Wiemy, dlaczego Meghan Markle zawsze nosi za duże buty! >>>