Rozpoczynamy miesiąc atrakcji! Już dawno nie mieliśmy dla Was równie prostego, przyjemnego i pełnego TAKICH nagród konkursu!

Od dziś w 50 sklepach Orsay w największych polskich miastach czekać będą na Ciebie specjalne lustra, które umożliwią Ci... pojawienie się na pierwszej stronie Glamour i wygranie super nagród! Podczas zakupów zajrzyj do przymierzalni i zrób sobie zdjęcie w wybranej stylizacji na tle okładki naszego magazynu. Następnie wrzuć je na swojego Instagrama i obowiązkowo oznacz profilem @glamourpoland oraz hasztagami #glamourmirror i #pricelessspecials, dzięki temu będzie nam łatwiej Cię znaleźć. My ocenimy wyczucie stylu i kreatywność, i co tydzień nagrodzimy aż cztery osoby, których stylizacje okażą się najlepsze. Ale pamiętaj – jeżeli robisz sobie zdjęcie sama, nie zasłaniaj się! Pokaż nam możliwie w całości wybrany look i powalcz o wygraną.

Główna nagroda etapów tygodniowych to karta podarunkowa do sklepów Orsay o wartości 350 złotych oraz karta podarunkowa do perfumerii Douglas o wartości 150 zł. Dodatkowo trzy osoby otrzymają karty podarunkowe do sklepów home&you o wartości 100 zł. To jeszcze nie wszystko! Laureatki wyłaniane przez nas co tydzień zawalczą o nagrodę główną – kolację z redakcją Glamour i kartę podarunkową Orsay o wartości 2000 zł!

Pierwszy etap konkursu rozpoczyna się dzisiaj i na Wasze zdjęcia czekamy do 31 października. Następny potrwa od 1 do 7 listopada, kolejny od 8 do 14 listopada, a ostatni od 15 do 21 listopada.

Lista sklepów dostępna jest tutaj, a regulamin akcji znajdziesz tu. Za to w najnowszym, listopadowym numerze Glamour na stronie 95. czeka na Ciebie nie tylko opis akcji z marką Orsay i Mastercard, ale także... kupon z rabatem 20% obowiązującym w sklepach marki Orsay oraz online!

Teraz za każde zakupy w marce Orsay możesz otrzymać punkty w programie Mastercard Priceless Specials, a następnie wymienić je na nagrody. Jak to zrobić? Szczegóły na www.mastercard.pl/specials

Udanych zakupów i udanej zabawy!
 

AKTUALIZACJA! Z każdą z wyróżnionych dziewczyn skontaktujemy się mailowo.

Zwyciężczynie I etapu:

1. @laura_kaaa
2. @ann.zaw.a
3. @p.alleksandra
4. @zasiadczykowa


Zwyciężczynie II etapu:

1. @awesomeowlxo
2. @emkaa_a
3. @babciababunia
4. @deesem_girl (Instagram spłatał nam figla i niestety pominęliśmy to zdjęcie w poprzednim etapie, a stylizacja świetna!)


Zwyciężczynie III etapu:

1. @kingadyba
2. @oxanadanilova_
3. @mclaire4you
4. @prostepiekno


Zwyciężczynie IV etapu:

1. @ameliia_m
2. @alexandra_suska
3. @paulina.jelen94
4. @_olciaa96

AKTUALIZACJA

Informujemy, że 2000 zł na zakupy oraz kolację z redakcją Glamour.pl wygrała @laura_kaaa. Gratulujemy!