Aż 615 nominowanych restauracji z 39 polskich miast znalazło się na liście ogłoszonej przez Pyszne.pl. Zawalczą one w konkursie Best Restaurant Awards 2018. Popularny serwis do zamawiania jedzenia online już po raz piąty wybierze najlepszy lokal, a do tego niezbędne będą Wasze głosy. Wystawiając ocenę zrealizowanego z danej restauracji zamówienia, macie okazję przyczynić się do sukcesu swojego faworyta, dla którego przewidziano nagrodę w postaci nie tylko zwycięskiego tytułu, ale również materiałów promocyjnych i ekologicznego skutera elektrycznego do realizacji dostaw. Ale na nagrodę szansę macie także Wy sami! Kupon na rok darmowego jedzenia o wartości 7,5 tysiąca złotych brzmi nieźle, prawda? Ale to nie wszystko, bo oprócz tego, wręczone zostaną również 23 vouchery o wartości od 100 do 1000 złotych, więc jak sami widzicie, gra jest warta świeczki! Dlatego już teraz sprawdź TUTAJ, jakie restauracje zostały nominowane w Twoim mieście, złóż zamówienie i wystaw ocenę. Konkurs trwa do 6 stycznia

Warto dodać, że nagrody zostaną przyznane w kilku różnych kategoriach: kuchnia polska, kuchnia azjatycka, kuchnia turecka, pizza i burgery. To dodatkowo zwiększa szanse restauracji na wygraną. Najważniejsza Best Restaurant Award trafi do ogólnokrajowego zwycięzcy, natomiast kolejne wyróżnienia zostaną wręczone lokalnym laureatom. 

Best Restaurant Awards są ogromnie ważne zarówno dla restauracji, jak i klientów. Przez ostatnie lata ponad 6 tysięcy restauracji w Polsce codziennie ciężko pracowało, aby każdy przygotowany posiłek przynosił przyjemność jedzenia. Najlepsze oceny pozwalają klientom pokazać, że doceniają tę pracę" - mówi Arkadiusz Krupicz, współzałożyciel i dyrektor zarządzający Pyszne.pl.