Adriana Lima kończy z Victoria's Secret! Topmodelka, która swoją przygodę z byciem Aniołkiem zaczęła w 1999 roku, postanowiła po 19 latach zakończyć współpracę z marką. Pokaz Victoria's Secret 2018 był ostatnim, w którym wzięła udział Adriana Lima. Ubrana w prześwitujący, wysadzany kamieniami top i pierzaste skrzydła, 37-letnia modelka otrzymała owacje na stojąco, kiedy po raz ostatni przeszła po wybiegu, prezentując bieliznę marki. Brazylijska piękność nie ukrywała wzruszenia - w jej oczach można było dostrzec łzy, a na koniec musiała wziąć kilka głębokich oddechów. Adriana Lima podziękowała publiczności, a po zakończeniu show dodała emocjonujący wpis na Instagramie, żegnając się z "rodziną" Victoria's Secret.

Adriana Lima odchodzi z Victoria's Secret - dlaczego?

"Droga Victorio, dziękuję za pokazanie mi świata, dzielenie się twoimi sekretami i przede wszystkim nie tylko za podarowanie mi skrzydeł, ale nauczenie mnie, jak się lata. Przekazuję całą moją miłość najlepszym fanom na świecie. Kocham, Adriana" - napisała na Instagramie modelka, dodając wideo z jej występów podczas Victoria's Secret Fashion Show.

Adriana Lima jest matką dwójki dzieci i długoletnim Aniołkiem Victoria's Secret. Od 1999 roku szła w każdym pokazie marki, omijając tylko jeden. Na wybiegu nie pojawiła się w 2009 roku, kiedy to była w ciąży z drugą córeczką, Valentiną.

ZOBACZ TEŻ: VICTORIA'S SECRET FASHION SHOW 2018 - Zobacz ZDJĘCIA seksownych modelek!

Ostatni pokaz Victoria's Secret Adriany Limy

O odejściu Limy z Victoria's Secret mówiło się już od jakiegoś czasu. W ubiegłym roku modelka opublikowała post, w którym wyznała, że nie chce już rozbierać się "bez powodu":

"Codziennie budzę się myśląc - jak wyglądam? Czy zaakceptują mnie w pracy? Zdałam sobie sprawę, że większość kobiet pewnie też budzi się każdego ranka próbując dopasować się do stereotypu narzuconego przez społeczeństwo / media społecznościowe / modę... To nie jest dobry sposób na życie, a poza tym nie jest to dobre dla zdrowia fizycznego i psychicznego. Więc zdecydowałam się na zmianę - nie będę już więcej rozbierać się dla pustego celu."

Jak powiedziała, tak zrobiła - pokaz Victoria's Secret 2018 był ostatnim, w którym wzięła udział Adriana Lima. Zobaczcie, jak wyglądała jej przygoda z marką w naszej GALERII -->

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

She’s crying its her last show @adrianalima #adrianalima #victoriassecret #vsfs2018

Post udostępniony przez @ vsangells Lis 8, 2018 o 1:46 PST