Victoria’s Secret Show ma niewiele wspólnego z pokazem mody. To światowe wydarzenie, które jest warte mnóstwo pieniędzy i pracuje przy nim sztab najlepszych profesjonalistów. Kolekcja bielizny VS nie zawiera klasycznych kompletów, ale spektakularne kreacje na czele z fantasy bra, czyli najbardziej ekstrawaganckim i kosztownym projektem, który w tym roku miała zaszczyt zaprezentować Elsa Hosk. Wczoraj w Nowym Jorku odbył się kolejny pokaz amerykańskiej marki bielizny. Transmisja z tego eventu odbędzie się dopiero 2 grudnia, ale już teraz możecie obejrzeć zdjęcia z wybiegu.

Victoria’s Secret 2018: wiemy, kto zaśpiewa na pokazie! >>>

Modelki na wybiegu Victoria’s Secret Show 2018

Każda z nich pracowała bardzo ciężko na to, aby pójść w Victoria’s Secret Show 2018. Warunki, jakie trzeba spełnić, są rygorystyczne, a udział w pokazie to spełnienie marzeń dla każdej modelki. Po 2-letniej przerwie na wybiegu pojawiły się Kendall Jenner, Gigi Hadid, Barbara Palvin i Behati Prinsloo, która w tym roku urodziła córkę. Nie zabrakło Aniołków, czyli Adriany Limy, która jest związana z marką bielizny od 20 lat, Belli Hadid (jej wysportowane ciało, szczególnie nogi robią wrażenie), a także Jasmine Tooks, Stelli Maxwell, Romee Strijd, Marthy Hunt i Candice Swanepoel.

Po raz pierwszy na wybiegu Victoria’s Secret zobaczyliśmy Winnie Harlow, modelkę, która ze swojej choroby (cierpi na bielactwo) uczyniła atut i szturmem podbija świat mody. Niedawno pojawiła się w kampanii Tommy’ego Hilfigera, a wczoraj poszła w pokazie VS i wyglądała olśniewająco! Nie zabrakło również wspomnianej wcześniej Szwedki Elsy Hosk, również Aniołka VS. W tym roku to ona miała na sobie fantasy bra, zaprojektowany przez Atelier Swarovski. Wykonany z topazów i diamentów biustonosz jest wart ponad milion dolarów. Zobaczcie w galerii zdjęcia z pokazu Victoria’s Secret Show 2018!