Relacja matka-córka: za co możesz być wdzięczna swojej mamie?

Wychowywałaś się w kochającym i ciepłym domu? Jeśli tak, z pewnością masz świadomość, że jesteś ogromną szczęściarą! Miłość, którą otrzymałaś od swojej mamy, to paliwo do tego, żebyś i ty obdarowywała dojrzałym uczuciem swoich bliskich.

Co więcej, relacja twoich rodziców i wzór udanego związku, który utrwalił ci się w dzieciństwie, może też oczywiście przekładać się na to, jakie relacje budujesz lub będziesz budować w przyszłości. Szacunek, wzajemne zrozumienie, nieprzekraczanie granic – to ultraważne elementy, które są podstawą udanego związku.

Mimo kłótni, sprzeczek i różnic, które pojawiają się niekiedy w każdej (szczególnie bliskiej) relacji, więź z matką jest jedną z najważniejszych w naszym życiu (oczywiście nie mamy na myśli w sytuacji, w której jest ona toksyczna i wymaga naszych zdecydowanych działań). Warto zatem ją pielęgnować, doceniać, i wyciągać z niej wszystko to, co dla nas najlepsze, bo prawdopodobnie nie ma drugiej osoby, która kiedykolwiek pokochałaby nas tak bezwarunkową, wyjątkową miłością. 

Getty Images

Pierwsze rozmowy o kobiecości

Która z nas nie uważa swojej mamy za najpiękniejszą, najcudowniejszą kobietę na świecie? Która nie podkradała jej kiedyś szpilek, szminek i sukienek, chcąc wyglądać dokładnie tak, jak ona? No właśnie. Z pewnością nie tylko my z zaciekawieniem obserwowałyśmy, jak przygotowuje się do pracy, przymierza swoje kreacje czy dba o ognisko domowe.

Mama jest naszym największym wsparciem i pierwszą, zaufaną osobą, z którą jako dziewczynki rozmawiamy nie tylko na temat seksualności, ale także tego, co to w ogóle znaczy być kobietą. Te rozmowy są zapamiętywane przez nas do końca życia, mając nierzadko ogromny wpływ na to, jak postrzegamy później naszą rolę w świecie i czy jesteśmy pewne siebie – gotowe do realizacji swoich marzeń. 

Nasz ideał kobiecości, mama, porusza z nami kwestie dotyczące miłości, relacji, dojrzewania, a także... pierwszej miesiączki. To właśnie ona pokazuje nam, że okres to nie choroba, a „te dni” nigdy nie powinny wyłączać nas z życia i codziennych aktywności. Jeżeli już jako nastolatki będziemy uprawiać sport, realizować swoje pasje i wierzyć w to, że DAMY RADĘ, to prawdopodobnie w dorosłym życiu także nie będziemy szukały wymówek podczas okresu, dając świetny przykład kolejnym pokoleniom. 

O takie podejście dbają nie tylko nasze rodzicielki, ale również marka Bella, która tworzy produkty z myślą o kobietach ceniących sobie codzienny komfort. Bo nasza wygoda przekłada się na lepsze samopoczucie. Bella Perfecta Ultra dowodzi, że już od nastoletnich lat możemy śmiało i maksymalnie czerpać z życia, bez względu na dzień cyklu. I nie musimy przy tym czuć się niepewnie... Nawet w białych spodniach. 

Materiały prasowe

Dziewięć kolorów oznacza aż dziewięć wariantów produktów higienicznych Bella Perfecta Ultra – tak, aby były one w stanie sprostać wymaganiom i potrzebom każdej z nas. Podpaski Bella Perfecta Ultra są niemal niewyczuwalne, ponieważ mają zaledwie 2 mm. To gwarancja maksymalnej swobody.

Wybierz zatem produkt idealny dla siebie: z osłonkami bocznymi, bez osłonek, zapachowe, bezzapachowe, powiększone... i tak dalej. Różne długości i różne pokrycia Extra Soft (włóknina) i Silky Drai (siateczka) to kolejne elementy, które sprawią, że nawet mając obfite miesiączki, nie będziesz musiała się niczym martwić. 

Materiały prasowe

Kobiecość może być naprawdę piękna – nie odbierajmy sobie codziennego komfortu, nawet (a może przede wszystkim?) w „te dni”.

 

Artykuł promocyjny marki Bella.