U Anny Lewandowskiej ciągle sporo się dzieje. Ostatnio, żona Roberta Lewandowskiego wypuściła na rynek nowy produkt w ramach swojej linii Foods by Ann, dzięki czemu fanki trenerki mogą w końcu spróbować, jak smakuje idealne smoothie według Ani. Ale to nie koniec nowości. Od teraz można skorzystać również z usług Healthy Center by Ann, czyli miejsca, w którym do Waszej dyspozycji będzie zespół złożony ze specjalistów w dziedzinie treningu personalnego i mentalnego, a także medycyny sportowej. Jak możemy przeczytać na oficjalnym Instagramie placówki: celem jest edukowanie i promowanie zdrowego stylu życia, opartego o 3 filary zdrowia wg Anny Lewandowskiej

ZOBACZ TAKŻE: Jak szybko schudnąć (i dlaczego nie warto)?

Po więcej szczegółów warto zajrzeć też na stronę internetową Healthy Center, gdzie znajdziecie pełną ofertę usług. Jeżeli na przykład zdecydujecie się na trening w tymże miejscu, do dyspozycji macie m.in. trening personalny, funkcjonalny, movement, medyczny, biegowy, konsultacja triathlonową, stretching, jogę oraz EMS. Gdyby interesowało Was z koli dobranie diety lub suplementacji z pomocą jednego z ekspertów w zespołu Healthy Center by Ann, również możecie być przygotowani na pełny zakres usług w tej dziedzinie. Na pewno interesuje Was, czy na miejscu będzie można też spotkać samą Anię. Jak zapewnia sama pomysłodawczyni Healthy Center, tak. Ania zadeklarowała na swoim instagramowym profilu, że będzie prowadzić zarówno treningi, jak i porady dietetyczne!

Healthy Center by Ann mieści się na ulicy Czyżewskiej 7 w Warszawie i jest otwarte sześć dni w tygodniu (pon.-pt. godz.: 8-20, sob. godz.: 9-14). Jeśli chodzi o zakres cenowy aktywności dostępnych na miejscu, takie informacje można zdobyć już osobiście na miejscu, bądź kontaktując się mailowo czy telefonicznie. Wypróbujecie? 

ZOBACZ TAKŻE: Naukowcy potwierdzili, którego dnia w roku najlepiej zacząć przygodę z siłownią