L'Oréal Paris Bright Reveal: pozbądź się przebarwień

Prawdopodobnie każda z nas miała z nimi do czynienia przynajmniej kilka razy w życiu – małe, nieregularne punkciki albo plamy na skórze potrafią negatywnie wpłynąć na naszą pewność siebie i zniszczyć całą pracę, którą wkładamy w codzienną rutynę pielęgnacyjną. Co zrobić, żeby się ich pozbyć, a także zapobiec powstawaniu kolejnych? 

Odkryj niesamowitą moc niacynamidu – jednego z głównych składników kosmetyków z linii Bright Reveal od L'Oréal Paris. Tak, teraz możesz poradzić sobie z przebarwieniami samodzielnie, w warunkach domowych. I w tym przypadku kluczem do sukcesu jest jednak świadoma, regularna pielęgnacja... Czyli jaka?

Materiały prasowe

Taka, w której korzystasz z wysokiej jakości kosmetyków o konkretnym działaniu. A oto produkty, które ci w tym pomogą! Wśród nich znajduje się, między innymi, niezwykłe serum L'Oréal Paris Bright Reveal, które przynosi błyskawiczne efekty. Wnętrze tej niepozornej buteleczki pozwoli ci zredukować przebarwienia potrądzikowe, posłoneczne, jak również te związane z wiekiem. Aplikuj kosmetyk dwa razy dziennie, podczas pielęgnacji porannej i wieczornej, a o poranku (po dokładnym oczyszczeniu twarzy) zawsze pamiętaj o produkcie z filtrem. 

Materiały prasowe

Pozostając przy temacie ochrony przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych, świetnym uzupełnieniem tego serum jest niewidoczny UV FLUID Z SPF 50+ z linii Bright Reveal. Jego codzienna, sumienna (!) aplikacja prawdopodobnie szybko wejdzie ci w nawyk, ponieważ ma ultraprzyjemną konsystencję i pięknie się rozprowadza (genialnie sprawdza się też jako produkt pod makijaż). Taka pielęgnacja działa na wszystkie rodzaje przebarwień. 

POP UP Bright Reveal od L'Oréal Paris: wszystko, co warto wiedzieć o tym evencie

Zapamiętaj te daty: 19 i 20 kwietnia 2024 w Pasażu Wiecha (w Warszawie) odbędzie się event Bright Reveal przygotowany przez markę L'Oréal Paris. Wszyscy chętni będą mogli wówczas wziąć udział w bezpłatnych konsultacjach, podczas których zostanie przeprowadzona analiza ich skóry. Na gości czeka jednak również masa innych atrakcji, między innymi konkursy z nagrodami (do wygrania są np. 3 produkty L'Oréal Paris z gamy Bright Reveal: serum, peeling i krem z filtrem oraz kubek na kawę), pomiar sebum, kamera UV i liczne eksperymenty z kosmetykami Bright Reveal.

Odwiedź strefę L'Oréal Paris i oddaj się w ręce profesjonalistów! 

Materiały prasowe

Na evencie, wśród licznego grona specjalistów, pojawi się także ceniona ekspertka L'Oréal Paris, dr Ivana Stanković. To kolejny powód, dla którego warto uczestniczyć w tym wydarzeniu! W piątek strefa będzie czynna od 14:00 do 20:00, a konsultacje będą odbywać się od 10:00 do 12:00, z kolei w sobotę można odwiedzić tę przestrzeń od godziny 12:00 do 18:00. Miłym akcentem będą także gifty od hostess (ulotki z samplami). To niepowtarzalna okazja, żeby przetestować kosmetyki jeszcze przed zakupem. 

Materiały prasowe

Do zobaczenia w strefie Bright Reveal już 19 i 20 kwietnia!

 

Materiał promocyjny marki L'Oréal Paris.