Rozstanie z żoną po 9 latach małżeństwa, które Channing Tatum zaliczył na początku roku odbiło się w mediach szerokim echem. Przeze wiele tygodni parę próbowano na wiele sposobów ponownie wiązać snując spekulacje, czy jest szansa na to, że aktor i Jenna Dewan jeszcze się zejdą. Okazało się, że nie, ale show biznes nie znosi próżni. Można było się więc spodziewać, że niewidziany przez chwilę gwiazdor wkrótce da się sfotografować z kolejną miłością.

Jenna Dewan po raz pierwszy o rozstaniu z Channingiem Tatumem

Channing Tatum i Jessie J są parą

Tak też właśnie się stało – media obiegły zdjęcia nie pozostawiające wątpliwości co to tego, że aktor znów jest w szczęśliwym związku. Kto jest szczęśliwą wybranką? Nową dziewczyną Channinga Tatuma jest piosenkarka Jessie J. Co ciekawe, zagraniczna prasa dowodzi, że to wcale nie jest świeża sprawa, a zakochani spotykają się od miesięcy! Ostatnio dali się przyłapać na koncercie gwiazdy (Jessie J jest w trakcie trasy The R.O.S.E Tour), a także na polu golfowym w okolicach Seattle w towarzystwie swojego ochroniarza.

Channing Tatum rozstał się z żoną

Wszystko wskazuje na to, że może to być dla Tatuma całkiem nowy rozdział. Aktor znany jest z ogromnego oddania i tego, że jest stały w uczuciach. Wiadomość o rozwodzie była dla wielu fanów szokiem, bo para uchodziła za wyjątkowo udaną i kochającą się. Rozstanie udało się przeprowadzić z klasą i w atmosferze wzajemnego szacunku, co w show biznesie jest raczej rzadkością. Nie dziwi to za to w kontekście faktu, że wciąż wiele ich łączy - małżonkowie dzielą opiekę nad 5-letnią córką Everly.

Jak myślicie, Channing Tatum i Jessie J to coś poważniejszego?

Channing Tatum i Jenna Dewan rozstali się! Znamy powód