Jeśli myśleliście, że Kate Moss w kampanii Reserved to wszystko, na co stać rodzimą markę, to niestety byliście w błędzie. Twarzą najnowszej kolekcji została kolejna z ikon światowego modelingu, z jeszcze większym doświadczeniem w tej branży niż Kate Moss, piękna Cindy Crawford. Ok, lubimy Kaię Gerber i chętnie oglądamy ją na wybiegu czy w sesjach wizerunkowych, ale jej mama zawsze będzie dla nas numerem jeden. Choć skończyła pięćdziesiątkę, ciągle wygląda jak milion dolarów i ciągle potrafi być totalnie cool. A w zwiastunie najnowszej, wiosenno-letniej kampanii Reserved, który ujrzał dzisiaj światło dzienne, tylko to potwierdza!

Wybór Cindy na twarz najnowszej kolekcji brandu nie jest przypadkowy. Motywem przewodnim są bowiem lata 80., czyli okres, w którym kariera Crawford nabierała największego tempa.

W najnowszej kampanii nostalgicznie wracamy do czasów „power woman” i lat 80-tych. Ich kwintesencją w modzie jest niepodważalnie Cindy Crawford. Gwiazda w wiosennej kampanii  Reserved  utożsamia  zmysłowość i kobiecość  przekornie podkreślone  poprzez  zdrowy dystans do siebie. Kampania „I Love you Cindy” będzie mieć nieco żartobliwy wydźwięk tak by poruszając się w świecie mody i galopujących trendów estetycznych nie zapominać, iż egzystujemy w świecie popkulturowej zabawy.”- ujawnia  przesłanie kampanii  Monika Kapłan dyr. Marketingu Reserved. 

Nie da się ukryć, że estetyka lat 80. ostatnio na nowo zyskuje popularność. I to nie tylko na wybiegach, ale i w szeroko rozumianej popkulturze. Dużą zasługą jest tutaj z pewnością serial braci Duffer i jeden z największych hitów Netflixa, Stranger Things. A gdyby tak jeden z jej bohaterów także pojawił się w najnowszym projekcie Reserved? Dla polskiego brandu najwyraźniej nie ma rzeczy niemożliwych, gdyż Cindy partnerować będzie Dacre Montgomery, czyli Billy (i tutaj od razu przypomina nam się ta scena z mamą Mike'a i Nancy, OMG!) z drugiego sezonu serialowej produkcji Netflixa.

Kim jest Dacre Montgomery, gwiazda najnowszej kampanii Reserved? >>>

Do realizacji kampanii Reserved zaprosiło natomiast Gordona von Steinera, jednego z najbardziej rozchwytywanych realizatorów filmowych, autora produkcji dla największych luksusowych marek, jak Bottega Veneta, Chanel czy Vera Wang. Wow!

Premiera kampanii zaplanowana jest na 15 marca, a póki co możecie już zobaczyć wspomniany wcześniej teaser i śledzić komunikację w social mediach pod hasztagiem #ILoveYouCindy.


AKTUALIZACJA!

Już jest! Cindy Crawford w kampanii Reserved wiosna 2018– zobaczcie wideo i wszystkie zdjęcia! >>