Kolejna polska para zaliczyła właśnie debiut na czerwonym dywanie. Tym razem to Ewa Żmijewska i Shandy Casper, czyli duet zawodowo i prywatnie. Dziewczyny tworzą razem zespół Shandy & Eva, w którym Żmijewska śpiewa i gra na gitarze, a Casper gra na perkusji. Pomimo tego, że są ze sobą już od kilku lat, to nigdy nie pojawiły się jeszcze razem na żadnym czerwonym dywanie. Ostatnia gala MocArty była świetną okazją, aby to zmienić. Zobaczcie, jak ukochane prezentowały się na swoim pierwszym publicznym wyjściu!

Ewa Żmijewska i jej dziewczyna zaliczyły debiut na ściance

Najstarsza córka jednego z najpopularniejszych polskich aktorów pojawiła się na czwartkowej gali MocArty RMF Classic. Na czerwonym dywanie nie pozowała jednak sama. Zabrała ze sobą swoją partnerkę Shandy. Para chętnie pozowała fotoreporterom na ściance, pokazując swoje uczucie.

Ewa miała na sobie czarny satynowy top na grubych ramiączkach i obszerną spódnicę w kratę. Stylizację przełamała złotymi botkami. Jej wybranka natomiast postawiła na marynarkę i czerwone proste spodnie. Look uzupełniła czarnymi botkami. Dziewczyny prezentowały się razem pięknie. Zobaczcie ich pierwsze wspólne zdjęcia ze ścianki.

 fot. AKPA

Ewa Żmijewska – kim jest

Ewa jest najstarszą córką Artura i Pauliny Żmijewskich. Ma 30 lat i także działa w środowisku artystycznym. Nie poszła jednak w ślady swojego znanego taty, ale wybrała muzykę, którą zajmuje się zawodowo. Od pewnego czasu zrobiło się o niej głośno w mediach, gdy wyznała, że jest w związku z kobietą. Okazała się nią wspomniana już Shandy Casper, z którą muzyczka tworzy zespół.

30-latka ma jeszcze dwóch braci: 21-letniego Wiktora i 23-letniego Karola.