Komfort i bezpieczeństwo na pierwszym miejscu: poznaj HUAWEI FreeClip

Przyznaj, ile razy ci się zdarzyło, że zgiełk miasta był całkowicie przez ciebie niesłyszalny, ponieważ wyciszyłaś zewnętrzne bodźce swoimi słuchawkami? O ile niekiedy potrzebujemy całkowitego odłączenia się i jest to jak najbardziej w porządku, o tyle są miejsca, w których może to okazać się ryzykowne (jak np. w centrum miasta, przy ruchliwej ulicy czy tuż obok nieoświetlonego parku, który musisz minąć w godzinach wieczornych).

Nie musisz jednak wybierać, czy chcesz wsłuchiwać się w melodię dżungli miejskiej, czy też preferujesz swoje ulubione piosenki podczas wieczornego, długiego spaceru. Słuchawki HUAWEI FreeClip są rozsądnym i designerskim rozwiązaniem, które ucieszy wszystkie miłośniczki odpływania przy kojących utworach. Przełomowa nowość od HUAWEI umożliwi ci delektowanie się słuchaniem kawałków z twojej playlisty przy równoległej uważności na to, co dzieje się wokół. 

Zastanawiasz się, czy może to mieć negatywny wpływ na jakość dźwięku? Bez obaw. FreeClip od HUAWEI to sprzęt, który zachwyca nie tylko ze względu na wizualne aspekty... Choć rzeczywiście nie sposób przejść obok nich obojętnie. Słuchawki mają formę klipsów i, trzeba przyznać, wyglądają niczym stylowa, nowoczesna biżuteria. Tak, śmiało nosiłybyśmy je zamiast kolczyków albo jako dodatek do innych ozdób na uchu.

Fot. Sebastian Ćwik

Bo przyjemność może (a nawet powinna) iść w parze z ostrożnością i uważnością na to, co dzieje się wokół. 

Otwarta konstrukcja tych słuchawek umożliwia słuchanie muzyki w świetnej jakości, to wszystko przy równoległej kontroli dźwięków z otoczenia. 

Słuchaj więc ulubionych utworów, audiobooków czy podcastów, a jednocześnie miej świadomość tego, co dzieje się wokół ciebie. Nie rezygnuj ani z bezpieczeństwa, ani z przyjemności czerpania z owoców pracy twoich ulubionych twórców.

Fot. Sebastian Ćwik

HUAWEI FreeClip: biżuteryjny design, niesamowita wygoda i najwyższa jakość

HUAWEI FreeClip to pierwsze słuchawki OWS (Open Wireless Stereo) od HUAWEI. Są zdecydowanie inne niż wszystkie i widać to już na pierwszy rzut oka. Unikatowa, oryginalna forma wpływa jednak nie tylko na wizualny efekt, lecz także na niesamowitą wygodę – komfort ich użytkowania robi wrażenie.

Fot. Sebastian Ćwik

Na wspomnianą wygodę wpływa oczywiście wiele elementów, m.in. innowacyjny C-bridge Design (mostek, łączący poszczególne fragmenty klipsa w całość). Jest trwały, a do tego umożliwia maksymalne dopasowanie kształtu słuchawek do kształtu ucha. Zapomnij więc o dyskomforcie, który wywołują wiecznie wypadające z uszu słuchawki. Douszna, otwarta budowa tego modelu dodatkowo niweluje nadmierny nacisk na uszy. How cool is that?

HUAWEI FreeClip są lekkie niczym piórko (każda słuchawka waży zaledwie 5,6 g). Mimo ich otwartej konstrukcji twoja prywatność jest chroniona – ludzie wokół ciebie nie będą słyszeć tego, co ty. Jest to zasługa systemu akustycznego z odwróconym polem dźwiękowym, który kieruje dźwięk wyłącznie do ucha osoby korzystającej z tego urządzenia. 

Lewa i prawa słuchawka mają identyczną budowę, więc możesz śmiało używać ich zamiennie (nie musisz szukać literki L albo R, żeby dopasować ją do konkretnej strony). To dzięki technologii wykrywania ich usytuowania – system automatycznie koryguje lewy i prawy kanał audio, co pozwala nosić je w dowolny sposób. Wygodnie, prawda?

Sam klips składa się z trzech części, czyli kulki akustycznej (wkładamy ją do ucha), zewnętrznej części z mikrofonem i baterią (umieszczamy ją za małżowiną uszną) i mostka, o którym pisaliśmy wyżej. Konstrukcja tych słuchawek jest niezwykle ergonomiczna i jest to nic zaskakującego, bo opracowano ją na podstawie analizy kształtu 10 tysięcy par uszu. 

Materiały prasowe

System redukcji hałasu zapewnia jakość rozmów bez ewentualnych zakłóceń, wzmocnienie głosu i wyciszenie szumów w tle. Na tym jednak nie koniec... Teraz twój relaks może trwać jeszcze dłużej. Wytrzymała bateria pozwala na ciągłe słuchanie muzyki przez 8 godzin, a z ładowaniem za pomocą kompaktowego etui (możesz je zabierać ze sobą wszędzie, gdziekolwiek zechcesz) aż 36 godzin. Tak, to ponad doba przyjemności bez przerw, bez konieczności doładowywania etui. 

Materiały prasowe

Protip: używanie tylko jednej słuchawki (np. podczas rozmów lub wideokonferencji w pracy) wydłuży żywotność akumulatora. Jeżeli jednak masz już za sobą długi spacer i przesłuchanie swojej ulubionej playlisty, wystarczy tylko 10 minut pod ładowarką, żebyś mogła cieszyć się muzyką przez kolejne 3 godziny. Pełne naładowanie etui trwa ponad 40 minut.

Warto też wspomnieć, że słuchawki można podłączyć do dwóch urządzeń jednocześnie, np. do smartfona i laptopa, a następnie bezproblemowo się pomiędzy nimi przełączać. 

HUAWEI FreeClip są zgodne z nową ideą firmy, która brzmi „Fashion Forward". Duet modnego wzornictwa i otwartej konstrukcji tych słuchawek to naszym zdaniem połączenie idealne, a przy okazji niekonwencjonalne rozwiązanie, które bez wątpienia zaintryguje wszystkich wokół. 

Gdzie kupić słuchawki HUAWEI FreeClip?

Słuchawki HUAWEI FreeClip możesz kupić w dwóch kolorach – czarnym i fioletowym. Sugerowana cena detaliczna tego modelu to 899 zł, ale do 2 stycznia 2024 roku słuchawki możesz nabyć w specjalnej ofercie premierowej, do zakupu otrzymasz bowiem opaskę sportową HUAWEI Band 8 o wartości 249 zł w prezencie lub za 1 zł. Odwiedź Media Expert i RTV Euro AGD albo oficjalny sklep marki huawei.pl i dowiedz się więcej.