Dzieci Michała Wiśniewskiego próbują sił w show-biznesie

Kolejne z licznego potomstwa Michała Wiśniewskiego próbuje swoich sił w show-biznesie. Pod koniec 2020 roku swój pierwszy singiel, zatytułowany „Pod prąd”, zaprezentował pierworodny syn czerwonowłosego gwiazdora ze związku z Mandaryną – Xavier Wiśniewski. Piosenka młodego artysty, który przybrał pseudonim muzyczny Wiśniv, została odsłuchana w serwisie YouTube ponad 130 tys. razy.  Wcześniej, na początku 2020 roku, na swoim profilu w serwisie TouTube lider Ich Troje zamieścił utwór 13-letniej dziś córki Vivienne Vienny „Nie straszne strachy”, który został odtworzony niemal milion razy. Niedawno zaś za mikrofon chwyciła też Etiennette Wiśniewska, córka muzyka i Anny Świątczak (to właśnie ze związku ekswokalistką Ich Troje pochodzi również Vivienne Vienna).

15-latka kilka miesięcy temu wydała w duecie z ojcem singiel „Jest tak... Czyli rozmowa Ojca z Córką)”. Był to cover utworu „That's Life” (autorstwo: Dean Kay i Kelly Gordon), czyli niezwykle popularnej piosenki, wykonywanej wcześniej przez takie gwiazdy jak m.in.: Frank Sinatra, Aretha Franklin, James Booker, James Brown, Michael Bolton, Michael Bublé.

Etienne Wiśniewska: pierwszy singiel i winyl w duecie z ojcem

Utwór Etiennette i Michała Wśniewskiego ma do tej pory blisko 300 tys. wyświetleń na platformie YouTube. W opisie piosenki możemy przeczytać  o historii pierwowzoru oraz o znaczeniu, jakie przebój oraz jego polska wersja mają dla ojca i córki.

„Jest tak” to krótka, ale niezwykle emocjonalna rozmowa, niosąca za sobą ważny przekaz - niezależnie od tego jak potoczyste życie, Etiennette może liczyć na wsparcie swojego taty, który choć robi wszystko aby ochronić córkę, pozwala jej na popełnianie własnych błędów...

Singiel został ciepło przyjęty przez fanki i fanów gwiazdora, którzy nie szczędzili słów zachwytu nad efektem wspólnej pracy.

„Piękna piosenka i piękne wykonanie. U mnie chwilowo non stop leci, czy to w aucie, czy pracy”, „Przepięknie! Więcej poproszę, ależ ona ma głos! Zdolna bestia”, „Powtórzę się, dawno nic nie wzruszyło mnie tak jak wasz wspólny numer” – to tylko kilka z komentarzy internautów.

Nieco ponad miesiąc po debiucie muzycznym córki Michał Wiśniewski pochwalił się na Instagramie, że 15-letnia Etiennette wydała swój pierwszy winyl. Sławny tata rozpływa się nad pociechą.

Zanim 10 lipca nakładem OnVinylStore.com ukaże się pierwsza, a zarazem najnowsza płyta Ich Troje, wraz z Eti świętujemy nasz wspólny winylek, siedmiocalowy singiel - "Jest tak… Czyli rozmowa ojca z córką", dziękując jednocześnie za 280 000 odtworzeń teledysku – przekazał.

Dumny ojciec zwrócił uwagę na ważne dla niego walory tego dzieła. Zaznaczył:

To bardzo duże zaufanie do nas biorąc pod uwagę, że nie ma tam żadnego przekleństwa, a muzyka jest z lat sześćdziesiątych ubiegłego stulecia. Dziękujemy!

Jak myślicie, czy Etiennette lub któreś inne dziecko Michała Wiśniewskiego ma szanse na równie spektakularną karierę jak ojciec? Zanim jednak zawyrokujecie, posłuchajcie singla!
 

Zobacz także: