Hailey Bieber i Justin Bieber to jedna z najpopularniejszych par amerykańskiego show-biznesu. Modelka i wokalista znają się od 2011 roku, jednak nie od razu połączyło ich gorące uczucie. O miłości między nimi mówi się od 2018 roku – to właśnie wtedy Kanadyjczyk oświadczył się swojej przyjaciółce, ku zaskoczeniu chyba całego świata. Od tego czasu para wydaje się być naprawdę szczęśliwa, regularnie udowadniając, że plotki na temat kryzysu w ich małżeństwie nie mają nic wspólnego z prawdą. Ba, niedawno Hailey i Justin ogłosili, że zostaną rodzicami

Hailey Bieber i Justin Bieber odnowili przysięgę małżeńską

Na początku maja 2024 Hailey Bieber i Justin Bieber podzielili się wyjątkową informacją. Para ogłosiła, że spodziewa się dziecka, zamieszczając na swoich oficjalnych profilach romantyczne zdjęcia. Okazja ku fotografiom nie była jednak przypadkowa. Założycielka marki Rhode ubrana jest bowiem w suknię ślubną, podkreślającą ciążowe krągłości, ma na sobie również welon. Muzyk, jak to ma w zwyczaju, postawił na luźne rozwiązanie, czyli czapkę z daszkiem i wygodną bluzę. Nagrania z wydarzenia nie pozostawiają jednak wątpliwości – Hailey i Justin niecałe sześć lat po ślubie odnowili przysięgę małżeńską.

Tym samym gwiazda modelingu i autor takich piosenek jak „Sorry” czy „What Do You Mean” definitywnie zakończyli plotki na temat kryzysu w małżeństwie. Przypomnijmy, że podejrzenia o rozwodzie zostały podjudzone przez ojca muzyka, który na początku roku zamieścił niepokojący wpis na jednym z portali społecznościowych. „Proszę, pomódlcie się za Justina i Hailey, by towarzyszyła im mądrość, bezpieczeństwo i by byli bliżej Pana”. Sytuacji pary nie poprawiał również fakt, że modelka nie uwzględniła ukochanego w poście opublikowanym na Instagramie w Walentynki. „Czy oni serio biorą rozwód?” – zastanawiali się wówczas fani i fanki. Dziś wiemy już, że o rozstaniu nie ma mowy.