Heidi Klum to niekwestionowana królowa Halloween. 31 października każdego roku jedna z najpopularniejszych modelek na świecie organizuje imprezę, podczas której prezentuje szokujący kostium. W ubiegłych latach przebrała się m.in. za staruszkę, za samą siebie czy za robaka. Jej stylizacje są dopracowane pod każdym względem i, co warto podkreślić, nie powstałyby, gdyby nie cały team ekspertek oraz ekspertów od charakteryzacji. W 2023 roku gwiazda modelingu kontynuowała swoją tradycję. I po raz kolejny zaskoczyła.

Halloween 2023: Heidi Klum przebrała się za pawia

Tym razem Heidi Klum przebrała się za gigantycznego pawia. 50-latka pojawiła się w klubie Marquee New York w niebieskim kombinezonie i (całkiem realistycznej) masce z dziobem. Towarzyszyło jej dziesięć osób, które (dzięki odpowiednim pozom oraz charakteryzacji) utworzyły charakterystyczny ogon ptaka. Całość prezentowała się niezwykle imponująco. 

fot. Getty Images / Noam Galai / Stringer

Skąd pomysł na tego typu przebranie? Heidi Klum przyznała w wywiadzie dla serwisu „Page Six”, że chciała stworzyć coś wraz z grupą innych osób. Jak się później okazało, zaprosiła do współpracy profesjonalistki i profesjonalistów z Cirque du Soleil.

Potrzebuję wszystkich moich przyjaciół wokół siebie. Pomyślałam, że fajnie byłoby zrobić kostium z grupą ludzi, gdzie wszyscy tworzymy niesamowite formacje – ujawniła Heidi Klum w rozmowie z „Page Six”. 

Oczywiście na imprezie halloweenowej nie mogło zabraknąć Toma Kaulitza – muzyka, a prywatnie męża Heidi Klum. O jego kostiumie też warto wspomnieć. Gitarzysta pop-rockowego zespołu Tokio Hotel na jedną noc zamienił się bowiem w... jajko pawia. 

fot. Getty Images / Gotham / Contributor

Najlepsze przebrania Heidi Klum na Halloween [ranking]

Powiedzmy sobie szczerze: Heidi Klum wprowadza Halloween na wyższy poziom. Właściwie wszystkie jej kostiumy robią wrażenie. Ale jest kilka, o których nie sposób zapomnieć. Nasze ulubione to:

Zobacz także:

  • Małpa (2011)
  • Staruszka (2013)
  • Jessica Rabbit (2015)
  • Heidi Klum (2016)
  • Fiona (2018)
  • Robak (2022)

Najbardziej efektowne kostiumy Heidi Klum na Halloween przypominamy tutaj:

A wy za kogo przebrałyście się / przebraliście się w tym roku?