Retrogradacja Merkurego za nami! A przed nami wszystkimi czas poszukiwania harmonijnych relacji, zaspokajania głodu dotyku, czułego podejścia do siebie i innych, budzenia się naszej seksualnej energii. Czy nie brzmi to dobrze?

Horoskop erotyczny na marzec 2021: Baran

Po dawce lutowych czułości skierowanych głównie ku sobie, osoby spod znaku Barana będą miały potrzebę, by hojnie dzielić się swoimi uczuciami i pieszczotami z innymi osobami. Będą gotowe dawać przyjemność. Przy tym wraz z pierwszymi powiewami marcowego powietrza w Baranach odżyje optymistyczne nastawienie, pojawi się nowa dynamika i chęć do działania. Osoby w związkach będą proponowały swoim partnerkom i partnerom nowe aktywności, inicjowały stosunki – będą bardzo aktywne. A jeśli samotne, to zdecydowanie zaczną się intensywnie rozglądać za kimś, kogo można obdarzyć przede wszystkim pieszczotami, lecz także uczuciem. Bez wątpienia emanowanie pozytywną energią nie tylko w kontekście seksualnym przełoży się na nowe ciekawe znajomości lub rozpalenie przygasającego ognia w stałej relacji.

Horoskop erotyczny na marzec 2021: Byk 

Znak rządzony przez Wenus poszukuje w życiu przede wszystkim harmonii, szczęścia i zmysłowości. Nie inaczej będzie więc i w marcu tego roku. Osoby spod znaku Byka będą troszczyć się o siebie i o innych, szukać najlepszych sposobów na ucztę zmysłów. Planować dla siebie randki solo lub randki z innymi osobami, podczas których rozpieszczaniu nie będzie końca – i to z godnie ze szczegółowym, obmyślonym wcześniej scenariuszem. Przy tym wszystkim oczywiście istotną rolę będzie odgrywała uważność i chęć nasycenia się wrażeniami z każdego dotyku, szeptu, pocałunku. Tego typu sesje rozkoszy – czułego i uważnego dotykania, karmienia się, masowania – będą napędzały przez cały marzec, nawet niespodziewane nawroty zimy nie będą w stanie zepsuć nastroju Bykom, które odpowiednio nasycą swoje zmysły.

Horoskop erotyczny na marzec 2021: Bliźnięta

Wraz z pierwszymi powiewami wiosny Bliźnięta poczują nieodpartą potrzebę zmian, nowości, przygód. To w końcu ich żywioł. Będą wdawały się w długie dyskusje o fantazjach, możliwościach seksualnych, swoich erotycznych lekturach… W ten sposób w swoich związkach rozpalą na nowo płomień namiętności i pożądania. Może to być również długa i niezwykle stymulująca droga flirtowania z nowo poznanymi osobami lub tymi, które były w zasięgu Bliźniąt. Może tego typu dyskusje sprawią, że przyjaciel lub przyjaciółka, kolega czy koleżanka otworzą się, objawią w nowym świetle i staną świetnym materiałem do realizacji tego, co w dyskusji w praktyce. Może będzie z tego relacja typu friends with benefits a może coś znacznie głębszego i poważniejszego. Oczywiście dopóki Bliźniętom się nie znudzi i nie zaczną poszukiwać nowych bodźców. 

Horoskop erotyczny na luty 2021: Rak

Raki, będące znakiem działającym pod wpływem Księżyca, będą w marcu głęboko analizowały swoje życie emocjonalne. Zastanawiały się nad tym, czego tak naprawdę chcą, co im służy. Ta analiza jednak jest im potrzebna, by pójść we właściwym kierunku i rozwijać swoje życie seksualne i emocjonalne w satysfakcjonujący sposób. Im będzie cieplej i im więcej będą wiedziały o sobie, tym bardziej będą wychodziły ze swojej skorupy, by szukać bratniej duszy. Zanim to jednak nastąpi i by się lepiej poznać, będą śmiało praktykowały samomiłość, eksplorowały swoją wyobraźnię, jak i ciało w poszukiwaniu rozkosznych doznań, które rozbudzą w nich apetyt na więcej i będą preludium do spotkań z innymi osobami.

Horoskop erotyczny na marzec 2021: Lew

Lwy uwielbiają być w centrum zainteresowania. Nic więc dziwnego, że będą tej wiosny poszukiwać adoratorek i adoratorów. Pod ich skórą w marcu będzie buzowała energia, której będą chciały dać ujście. Jednak nie sprzedadzą tanio skóry – Lwy się cenią. Jeśli ktoś będzie o nie odpowiednio zabiegał, przystanie na ich warunki, zgodzi się dać im to, czego pragną, to dopiero będzie mogło dojść do finalizacji – czyli dajmy na to ognistej (seks)randki. A co z Lwami w parach? Także i one potrzebują atencji! Jeśli druga osoba nie będzie odpowiednio o nie zabiegać, to Lwy nie zrobią pierwszego kroku. Jednak wszyscy, którzy Lwy znają, wiedzą zapewne, że warto się trochę o nie postarać, bo potem można liczyć na wiele przyjemności z ich strony, co wynagradza wszelkie wstępne umizgi z nawiązką. 

Horoskop erotyczny na marzec 2021: Panna

Osoby spod znaku Panny będą w marcu dbać głównie o siebie – praktykować szeroko pojętą samomiłość. Bo wiosenne dłuższe dni i cieplejsze powietrze przypomną im, że warto o siebie zadbać. Spacery, tańczenie do ulubionych piosenek, zdrowe i pyszne jedzenie, ale i badania profilaktyczne oraz – oczywiście – masturbacja. To pełen wiosenny pakiet, który Panny powinny sobie zafundować bez wyrzutów sumienia. Takie zadbanie o siebie przełoży się na wzrost sił witalnych i skok libido, więc Panny zaczną pod koniec marca szukać także przyjemności seksualnej doświadczanej z innymi osobami. Nie to, że ta solo im się znudzi, raczej będą chciały po prostu więcej różnych seksualnych doświadczeń. I bardzo dobrze! PS. To będzie idealny moment, by wcielić w życie niektóre ze swoich seksualnych fantazji snutych podczas randek z samą czy samym sobą. 

Zobacz także:

Horoskop erotyczny na marzec 2021: Waga

Niespiesznie, powoli, kawałek po kawałku – Wagi uwielbiają slow sex i uważne rokoszowanie się przyjemnościami. Te w stałych związkach będą jeszcze bardziej gorliwie rozwijać swoje więzi, budować intymność. W zaciszu własnej sypialni czują się najlepiej. Stawiają jakość seksu ponad jego ilość. Choć z wiosną będą nieco bardziej skłonne do seksualnych spotkań. Ważne, by pamiętać, że dla Wag seks ma bardzo szerokie znaczenie – może to być długa sesja pocałunków, leżenie w miłosnym uścisku przez kilka godzin, ale też szybki seks na stole, choć w tym wszystkim czuły. Zatem istotne jest, by Wagi, jak i ich partnerki czy partnerzy stawiali na komunikację, dookreślali, co dla nich znaczy seks, co jest dla nich satysfakcjonujące, czego oczekują. Pamiętajcie – najgorsze są niedomówienia, które prowadzą do rozczarowań!

Horoskop erotyczny na marzec 2021: Skorpion

Namiętne Skorpiony (czyżby wpływy Plutona, który rządzi tym znakiem) wraz z wiosną rozkwitają i emanują pozytywną seksualną energią. Ich wielką zaletą jest to, że zazwyczaj bezpośrednio wyrażają swoje pragnienia. Nie dla nich flirt i tajemnice. Nie znoszą oszustw i zdrad. Grają w otwarte karty, mówią, co czują i czego pragną, komunikują się zwykle dość dobrze, jednak czasem może być im ciężko znaleźć równie otwarte osoby do pary. Ale nic to dla nich, bo uwielbiają zmiany osób w swoim życiu seksualnym, a marzec zapowiada się dla nich pomyślnie – okazja na nowy romans na pewno się przydarzy a odpowiednia komunikacja powinna okazać się drogą do sukcesu. Czy do orgazmu? Ten nie jest aż tak ważny dla Skorpionów. Ważniejsza bowiem dla nich jest sama akcja, a nie finalny efekt – po prostu potrafią z każdego etapu seksualnego spotkania czerpać korzyści. 

Horoskop erotyczny na marzec 2021: Strzelec

Osoby spod znaku Strzelca w marcu poczują głód podróży. Jak i potrzebę wolności. Ruszą więc przed siebie – być może po prostu za miasto, a może poza granice swojego kraju. A jak wiadomo zmiana miejsca otwiera na nowe – smaki, ludzi… Istnieje szansa na poznanie kogoś, kto zawróci w głowie – na chwilę lub na dłużej. Może będzie to tylko fascynacja, inspiracja dla wyobraźni, a może bodziec do zmiany, początek relacji? Bez wątpienia marcowa aura i zew wędrówki obudzą także charakterystyczną dla Strzelców otwartość seksualną, więc seksualne uniesienia na pewno się pojawią. A z kim i w jakiej formie? Czas pokaże.

Horoskop erotyczny na marzec 2021: Koziorożec

Koziorożce lubią różne rzeczy mieć zaplanowane. Także seks. Tak, to właśnie osoby spod tego znaku wpisują tę aktywność często do kalendarza. I dzięki temu ten seks dość regularnie odbywają czy też stosunkowo tak często, jak tego potrzebują. W pojedynkę lub z innymi osobami. Jednak w marcu na ich drodze może pojawić się ktoś, kto zawróci im w głowie i sprawi, że seksu będą miały… jeszcze więcej! Szykuje się wiosna pod znakiem seksualnej obfitości, która wymknie się wszelkim ramom i pozwoli Koziorożcom odlecieć. Raz na jakiś czas można sobie na to pozwolić, zapomnieć się i utonąć w rozkoszy. Bez wyrzutów sumienia, że pomija się inne sprawy spisane w kalendarzu. 

Horoskop erotyczny na marzec 2021: Wodnik

Wiele osób spod znaku Wodnika może w marcu zatęsknić za dawnymi uniesieniami, kochankami z przeszłości… Co z tym zrobić? Szukać nowych! Cieszyć się tym, co jest i może być. Oczywiście można spróbować odtworzyć sytuacje z przeszłości, ale bywa to trudne, związane jest z ryzykiem, że nie będzie to tak samo rozkoszne jak wydaje się być we wspomnieniach. A zwłaszcza próba wracania do starych relacji, powrotu do osób, z którymi drogi dawno się rozeszły, to raczej strata czasu i energii. Szczęśliwie pod koniec marca na horyzoncie powinny pojawić się nowe ekscytujące znajomości i przypływ energii do odkrywania nowości, co pozwoli zapomnieć o sentymentalnej podróży do przeszłości. A zanim to nastąpi, warto się ratować „ucieczką” w literaturę, film (najlepiej wybierać erotyczne pozycje, które obudzą nowe pragnienia) – aby nie skupiać się za bardzo na wspomnieniach. 

Horoskop erotyczny na marzec 2021: Ryby

Ryby w marcu będą szczególnie wrażliwe. Będą poszukiwać czułości. W głowie będą miały spacery, czułe słówka, pocałunki. Po prostu – zapragną pierwszych randek, w ogóle pierwszych razów, powrotu do czasów niewinności. I bardzo dobrze. To wszystko ma swój urok i może stanowić wspaniałą długą grę wstępną. Tylko jak znaleźć, zwłaszcza w pandemicznej rzeczywistości, chętne osoby do takich spotkań? Cóż, najprostszy sposób to odpalić aplikację randkową i przeprowadzić selekcję! A następnie umawiać się i szukać odpowiedniej osoby, która również będzie miała ochotę na niespieszny romans, na budowanie bliskości, trzymanie się za rękę i całowanie w bramie. Powodzenia!