Co przyniesie najbliższa przyszłość? Jak zaplanować rozpoczynający się właśnie tydzień, aby przybliżyć się do postawionych sobie celów? Odpowiedzi na te (i inne pytania) możesz poznać, czytając nasz horoskop tygodniowy na 3-9 maja 2021 dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź poniżej, jak obecny układ planet wpłynie na twoje życie zawodowe i prywatne. Możesz być zaskoczona.

Horoskop tygodniowy na 3-9 maja 2021 dla każdego znaku zodiaku

Rozpoczynamy nowy miesiąc. Potraktuj go jako nowy początek. Gwiazdy radzą, abyś w dniach 3-9 maja 2021 nie myślała o tym, co było, co się nie udało albo nie wydarzyło. Ciesz się chwilą – urokami wiosny i tym, co cię otacza. W towarzystwie bliskich ci osób (np. partnera / partnerki, jeśli jesteś w związku) albo… solo. Czas, który spędzasz sama ze sobą, jest bowiem równie wartościowy. I warto o tym pamiętać. 

Jeśli chodzi o życie zawodowe, najbliższe dni zapowiadają się bardzo, bardzo intensywnie, a to ze względu na kilka ważnych projektów, w które przyjdzie ci się zaangażować. Ale nie martw się na zapas. Uwierz w swoje możliwości. Twój szef / twoja szefowa nie ma wątpliwości, że jesteś świetną pracowniczką. A gdy poczujesz, że masz za dużo na głowie albo (po ludzku) nie dajesz już rady, poproś o pomoc swoich współpracowników / swoje współpracowniczki. Wspólnie na pewno uda wam się wszystko ogarnąć – gwiazdy nie mają co do tego najmniejszych wątpliwości. 

Co w uczuciach? W tym tygodniu skup się przede wszystkim na miłości do samej siebie – zarówno tej cielesnej, jak i duchowej. Zrób dla siebie coś miłego (może to być masaż, długa kąpiel, kolacja zamówiona z ulubionej restauracji czy weekendowy wypad za miasto – zresztą, wiesz najlepiej czego tak naprawdę teraz potrzebujesz). Nie szczędź sobie czułości, rozpieszczaj się. To również idealny moment na to, by zgłębić tajniki tak zwanej samomiłości. W końcu maj jest miesiącem masturbacji. A Wenus czuwa nad tobą!

Więcej o sprawach związanych z uczuciami i (ewentualnymi) związkami możesz przeczytać w naszym horoskopie tygodniowym miłosnym na 3-9 maja 2021 dla każdego znaku zodiaku. Kogo trafi przysłowiowa strzała amora w ciągu najbliższych siedmiu dni? Kto powinien mieć oczy dookoła głowy, aby nie stracić kontroli nad własnym życiem uczuciowym? Sprawdź: