Piszemy to z wielkim żalem, ale wakacje dobiegają końca. Kupiliście już podręczniki, zeszyty i artykuły papiernicze potrzebne na nowy rok szkolny? Jeśli odpowiedź brzmi „tak”, czas zastanowić się organizacją swojego domowego miejsca pracy, czyli biurka. Ale nie tylko uczniowie i studenci powinni zastanowić się nad urządzeniem go na nowo. Pracownicy wielkich korporacji oraz butikowych biur także powinni zwrócić uwagę na design swoich biurek. Wygląd miejsca pracy świadczy bowiem o jego właścicielu. Od dawna również wiadomo, że praca przy „ogarniętym” i ładnie urządzonym biurku staje się przyjemniejsza, a do tego bardziej efektywna. Pozbądźcie się zbędnych przedmiotów. Na biurku zostawcie tylko potrzebne narzędzia pracy – notatnik, długopis, czy kalendarz i (po prostu) ładne przedmioty, które „cieszą oko”. Ich obecność korzystnie wpłynie na wasz nastrój.

Jak urządzić swoje biurko? Oto najpiękniejsze inspiracje z Instagrama

Odpowiedzi na pytanie „jak urządzić swoje biurko, aby wyglądało bardziej stylowo?” poszukałyśmy (oczywiście!) na Instagramie. To prawdziwa kopalnia inspiracji – nie tylko modowych, czy urodowych. Pod hashtagami #studygram i #workplacegoals znajdziecie kilka milionów zdjęć z genialnie zorganizowanymi biurkami w roli głównej. Zaglądajcie do naszej galerii (na górze strony), gdzie czeka na was część z nich. Gwarantujemy, że będziecie zachwyceni.

Gdzie kupić stylowe artykuły papiernicze?

Oczywiście, artykuły papiernicze kupicie w osiedlowych sklepach papierniczych. Jeżeli szukacie naprawdę stylowych akcesoriów, zajrzyjcie do Empiku lub popularnych sieciówek. W ofercie Stradivariusa, Bershki, czy Sinsay czekają na was naprawdę stylowe perełki.

Aplikacje do nauki - wybrałyśmy kilka sprawdzonych, które ułatwią Wam wkuwanie i zdobywanie wiedzy w 2019 roku! >>>