Wakacje 2020 (niestety) dobiegają końca. Kupiliście już podręczniki, zeszyty i artykuły papiernicze potrzebne na nowy rok szkolny bądź akademicki? Jeśli odpowiedź brzmi „tak”, czas zastanowić się nad urządzeniem swojego miejsca pracy, czyli biurka. To właśnie przy nim uczniowie i studenci często spędzają swoje popołudnia – odrabiają zadanie domowe albo uczą się do sprawdzianów bądź kolokwium. swojego miejsca pracy powinni zająć się również pracownicy firm, które wprowadziły tryb pracy zdalnej. Na taki krok zdecydowały się zarówno wielkie korporacje, jak i mniejsze przedsiębiorstwa. Gwarantujemy, że praca przy ładnie urządzonym, kolokwialnie mówiąc „ogarniętym” biurku zwiększy waszą efektywność. Od czego zacząć? Czym się kierować, organizując swoje miejsce pracy? Sprawdźcie poniżej.

Jak urządzić biurko?

Biurko, przy którym uczycie się albo pracujecie nie powinno być tylko ładne, ale również (a może nawet „przede wszystkim”) funkcjonalne. Na blacie ustawcie tylko niezbędne rzeczy – organizer na dokumenty, notatnik, kubek z długopisami i ołówkami oraz lampkę. Zrezygnujcie natomiast z ozdób, które mogłyby was rozpraszać.

Przed biurkiem lub stolikiem, który pełni funkcję waszego miejsca pracy, zawieście tablicę korkową lub magnetyczną. Tam przyczepiajcie kolorowe karteczki (tak zwane przypominajki) albo notatki. Możecie też zawiesić tam kalendarz. Dzięki temu nie zapomnicie o ważnych wydarzeniach, klasówce albo egzaminie.

Jak urządzić swoje biurko? Oto najpiękniejsze inspiracje z Instagrama

Odpowiedzi na pytanie „jak urządzić swoje biurko, aby wyglądało bardziej stylowo?” poszukałyśmy (oczywiście!) na Instagramie. To prawdziwa kopalnia inspiracji – nie tylko modowych, czy urodowych. Pod hashtagami #studygram i #workplacegoals znajdziecie kilka milionów zdjęć z genialnie zorganizowanymi biurkami w roli głównej. Zaglądajcie do naszej galerii (na górze strony), gdzie czeka na was część z nich. Gwarantujemy, że będziecie zachwyceni.

Gdzie kupić stylowe artykuły papiernicze?

Oczywiście, artykuły papiernicze kupicie w osiedlowych sklepach papierniczych. Jeżeli szukacie naprawdę stylowych akcesoriów, zajrzyjcie do Empiku lub popularnych sieciówek. W ofercie Stradivariusa, Bershki, czy Sinsay czekają na was naprawdę stylowe perełki.

Aplikacje do nauki - wybrałyśmy kilka sprawdzonych, które ułatwią Wam wkuwanie i zdobywanie wiedzy w 2019 roku! >>>