Jennifer Lopez to prawdziwa ikona stylu, która ma miliony fanów i fanek na całym świecie. Nie dziwi zatem fakt, że stylizacje gwiazdy za każdym razem są poddawane analizie i rozkładane na czynniki pierwsze. Oglądając fotografie na instagramowym profilu gwiazdy tym razem nie skupiliśmy się jednak na pojedynczym zestawie. Szukaliśmy raczej trendów, po które piosenkarka sięga dość często. Naszą uwagę przykuł przede wszystkim sposób w jaki J.Lo łączy ze sobą biżuterię.

Trzeba przyznać, że artystka nie jest w tym temacie minimalistką, ale nic nie szkodzi, bo świetnie jej to wychodzi. Szyja obwieszona kilkoma okazałymi łańcuszkami, nadgarstek ozdobiony całą masą bransoletek, a także palce z całym zestawem pierścionków – tak jest zestawiana biżuteria Jennifer Lopez. Jeżeli zatem szukasz inspiracji na najbliższe miesiące, to możesz pójść w ślady gwiazdy i zestawić błyskotki w podobny sposób.

Biżuteria Jennifer Lopez – jak nosi ją gwiazda?

Modna biżuteria na wiosnę-lato 2022 to mnóstwo różnorodnych propozycji. Na liście największych hitów są grube łańcuchy, kolorowe koraliki, bransoletki nie tylko na nadgarstki, ale również na przedramię, okazałe pierścienie z kamieniami, kolczyki koła (model uwielbiany przez J.Lo), chokery, kolczyki XXL i perły. Do tego projektanci mody podobnie jak Jennifer Lopez wyznawali zasadę, że więcej znaczy więcej i nie stronili od łączenia ze sobą i tak okazałych modeli. Inspiracji można szukać na zdjęciach kolekcji Lanvin, Joy Meribe, Erdem i Bronx and Banco. Dzięki temu bez trudu można wybrać coś dla siebie. Nic nie stoi też na przeszkodzie, żeby sięgnąć po modele, które mamy już w swoich szkatułkach z biżuterią. Ich miksowanie nie podlega żadnym szczególnym zasadom.

Czy można łączyć srebrną biżuterię ze złotą? Zdecydowanie tak. Srebrny albo złoty zestaw nie jest już wymogiem. Srebrno-złoty miks także będzie wyglądał efektownie. Widać to także u Jennifer Lopez, która choć jest większą fanką złotej biżuterii, to nie rezygnuje całkowicie ze srebra. Jaki jest klucz do maksymalistycznych zestawów J.Lo? Przede wszystkim piosenkarka sięga po podobne modele. Jeżeli już decyduje się na jakiś zestaw, to ma on motyw przewodni. Łańcuchy zestawia z łańcuchami, perły łączy z perłami, a naszyjniki z zawieszkami z podobnymi błyskotkami.

Biżuteria Jennifer Lopez – do jakich stylizacji pasuje?

Zestaw kilku naszyjników lub bransoletek albo obu na raz może być uzupełnieniem różnych stylizacji i świetnie widać to na przykładzie Jennifer Lopez. Gwiazda takie połączenie nosi zarówno do swoich spektakularnych stylizacji scenicznych, jak na co dzień do topu i jeansów. Wszystko zależy zatem od naszego indywidualnego stylu, a zestawy Jennifer Lopez mogą w tym przypadku posłużyć za dość luźną inspirację. Ważne, żeby biżuterii było dużo.