Jak wygląda córka Julianne Moore, 18-letnia Liv Freundlich?

Dzieci gwiazd rosną jak na drożdżach. I choć oczywiście nie ma w tym nic w tym dziwnego, czasem bywa jednak zaskakujące – w końcu nie często mamy dostęp do aktualnych zdjęć gwiazdorskich pociech, bo słynni rodzice chronią ich prywatność. Czasem jednak (na nasze szczęście) nie mogą wytrzymać, by pochwalić się dzieckiem – zwłaszcza, gdy jest ku temu szczególna okazja. Tak było niecały miesiąc temu, kiedy z okazji 16. urodzin swojej córki, jej najnowsze zdjęcia pokazała na Instagramie Gwyneth Paltrow (Apple Martin wyrosła na piękność, uderzająco podobną do matki!). Teraz przyszedł czas na Julianne Moore.

Aktorka fotografię 18-letniej Liv Freundlich opublikowała na Instagramie zaledwie kilka godzin temu, nie kryjąc dumy, że córka ukończyła właśnie szkołę (high school, czyli odpowiednik polskiego liceum). 

„Jesteśmy bardzo dumni, z tego kim jest i ze wszystkiego, co udało jej się osiągnąć. Jest mądra, odważna i dobra, i nie możemy się doczekać, by zobaczyć, co zrobi następnie” – napisała pod zdjęciem córki Julianne Moore, podkreślając, jak bardzo ją kocha i żartując, że teraz córka będzie uziemiona z rodziną na kilka miesięcy („dzięki Bogu”). 

Gwiazdy i ich dzieci w tym samym wieku. Zobaczcie wyjątkowe zdjęcia >>>

Post zdążyło już polubić ponad 114 tysięcy osób! Włącznie z nami! Nie tylko cieszymy się z sukcesu Liv Freundlich, ale i zachwycamy się, jak bardzo jest podobna do swojej mamy! Przekonajcie się, zaglądając do naszej galerii (u góry strony). Znajdziecie tam także zdjęcie syna aktorki, 22-letniego Caleba Freundlicha, który również niedawno ukończył szkołę – absolwentem college'u jest od 17 maja.