L’Oreal Paris nie tylko jest na bieżąco z trendami w makijażu, ale również doskonale wie, u kogo klientki marki szukają inspiracji. Właśnie dlatego do współpracy zaprosiła dwie nowe twarze, choć fankom L’Oreal Paris (i nie tylko!) doskonale znane, czyli Karolinę Gilon oraz Wiktorię Gąsiewską. Karolina największą popularność zdobyła dzięki udziałowi w piątej edycji finału Top Model. I choć nie znalazła się w ścisłej trójce, potrafiła wykorzystać rozpoznawalność, jaką przyniósł jej program. Od czasu show minęły już prawie cztery lata, a ona ciągle jest rozchwytywana. Pojawiła się na kilku okładkach, była gospodynią programu Druga twarz w TTV, a oprócz tego nieustannie inspiruje tysiące dziewczyn - jej instagramowe konto obserwuje ponad 340 tys. followersów. Karolina ma także na koncie współpracę z wieloma topowymi markami. Teraz przyszedł czas jednej z najpopularniejszych urodowych brandów, czyli L’Oreal Paris!

Choć o Wiktorii Gąsiewskiej większość dowiedziała się dopiero dzięki serialowi Rodzinka.pl i roli Agaty, dziewczyny Kuby granego przez Adama Zdrójkowskiego (prywatnie chłopaka Wiktorii), na ekranie pojawiła się już o wiele wcześniej. W 2006 roku zadebiutowała na dużym ekranie w filmie Jasminum w reżyserii Jana Jakuba Kolskiego, rok później zagrała w Katyniu Andrzeja Wajdy, a następnie w kultowej komedii Lejdis Tomasza Koneckiego. Oprócz kilkunastu pozycji w jej filmografii, Wiktora ma na koncie także mnóstwo dubbingowych projektów. A od niedawna aktorka świetnie sprawdza się również jako modelka, pojawiając się w kampaniach popularnych marek. Współpraca z L’Oreal Paris to jej kolejne wyzwanie, w ramach którego ma okazję podzielić się z Polkami swoimi makijażowymi doświadczeniami.

Karolina Gilon i Wiktoria Gąsiewska zainspirują Was do makijażowych eksperymentów razem z marką L'Oreal Paris 

Karolina i Wiktoria zostały twarzami kampanii Trends From Paris, której efekty będzie można spotkać w popularnej sieci Rossmann. W wybranch drogeriach znajdziecie specjalne Szafy Trends From Paris, gdzie influencerki zachęcą Was do wybrania stylu jednej z nich. Karolina to zdecydowanie #INTENSYWNE STORY. Lubi prowokować swoim wyglądem, nie boi się eksperymentować z kolorem zarówno w stylizacjach, jak i w make-upie. Swój ekstrawagancki look podkreśla nie tylko wymyślnymi tatuażami, ale również mocnym makijażem. Dlatego na co dzień stawia na supertrwałe i intensywne kosmetyki od L’Oreal Paris. Nasycone kolory pomadek, cieni i eyelinerów, mocna maskra czy podkład, który przetrwa wszystko – to zdecydowanie te produkty, po które Karolina sięga najczęściej. Z kolei Wiktoria idealnie oddaje dziewczęcy, delikatny styl. Dlatego w ramach współpracy z L’Oreal Paris odpowiada za #SWEET STORY. Uwielbia pastelowe kolory i stawia na naturalność. Wybiera subtelne kolory pomadek i cieni oraz delikatne róże świetnie podkreślające jej słowiańską urodę.

Która z nich jest Wam bliższa? Jeśli nie możecie się zdecydować, zajrzyjcie do drogerii Rossmann, znajdźcie Szafy Trends From Paris marki L’Oreal Paris i zainspirujcie się!