Cara Delevingne to kobieta wielu talentów. Jako modelka współpracowała z najlepszymi projektantami i markami na świecie, ma na swoim koncie kilka filmowych ról, chętnie chwali się także swoimi wokalnymi popisami. To spory dorobek, jak na 25-latkę. Ale to nie wszystko! W zeszłym roku światło dzienne ujrzała również debiutancka książka wszechstronnie uzdolnionej Brytyjki pt. Mirror, Mirror, która w Polsce została wydana przez Wydawnictwo Jaguar.

Mirror, Mirror to opowieść o czwórce młodych przyjaciół- Red, Leo, Rose i Naomi, którzy są nieco różnią się od swoich rówieśników, nie wiedzą kim są, a także kim chcą być. Jest jeszcze coś, co ich łączy - muzyka. Wspólnie zakładają kapelę Mirror, Mirror, ale ich radość z dzielenia się wspólną pasją nie trwa długo. Dochodzi do tragedii, która rozpoczyna ciąg kolejnych nieszczęśliwych zdarzeń. Naomi zostaje wyciągnięta nieprzytomna z rzeki i walczy o życie, Rose zaczyna imprezować jak szalona, Leo wpada w depresję, a Red postanawia samodzielnie odkryć prawdę o rzekomo samobójczej próbie Naomi. Jak potoczą się ich losy? Warto sprawdzić i wziąć udział w naszym konkursie!

Mamy dla was pięć egzemplarzy książki Mirror, Mirror z gadżetami w komplecie: torbą oraz zmywalnymi tatuażami. Jak zgarnąć taki zestaw? Wystarczy odpowiedzieć na pytanie konkursowe za pomocą formularza, który znajdziecie poniżej. Na wasze zgłoszenia czekamy od dzisiaj 02.02.2018 do 09.02.2018 roku do 23:59. Spośród nich wybierzemy dwa najciekawsze zgłoszenia, które nagrodzimy. Wyniki ogłosimy 12.02.2018 do 23:59. Regulamin znajdziecie tutaj. Powodzenia! 

AKTUALIZACJA:

Miło nam ogłosić, że książki Cary Delevingne Mirror, Mirror z gadżetami w komplecie: torbą oraz zmywalnymi tatuażami otrzymują:

Kamil M. z miejscowości Luboń

Małgorzata W. z miejscowości Ostrowite

Natalia Ch. z miejscowości Orzesze

Marta W. z miejscowości Porąbka

Marzena K. z Płońska

Gratulujemy!