Maffashion relacjonowała na Instagramie i Snapchacie swój wyjazd do Londynu. Wybrała się tam na zaproszenie marki Michael Kors i wzięła udział m.in. w specjalnej sesji zdjęciowej. Do blogerki na miejscu dołączył niespodziewanie Czarek Jóźwik - Maffashion opowiedziała o tym na Snapchacie, a wieczorem... pochwaliła się pierścionkiem zaręczynowym. 

Para nie podała jeszcze żadnych szczegółowych informacji na temat samych zaręczyn, ani przyszłego ślubu. Maffashion wielokrotnie pokazała już natomiast pierścionek, podpisując jedno ze zdjęć "Najszczęśliwsza na świecie". Niezależnie od tego, czy para zdecyduje się dzielić w mediach społecznościowych swoim ślubem, czy zachowa uroczystość w tajemnicy, może liczyć na wsparcie setek tysięcy fanów.

Maffashion zgromadziła już ponad 700 tys. fanów na Facebooku oraz prawie 870 tys. followersów na Instagramie. Czarek Jóźwik obserwowany jest natomiast przez prawie 470 tys. followersów na Instagramie, a jego kanał na YouTube, AbstrachujeTV ma już niemal 2,5 mln subskrybentów.

Dzięki @dorianlehmann

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Czarek Jóźwik (@czarek_)