W przeciwieństwie do innych mieszkańców Wyspy Miłości, którzy w programie nawet czterokrotnie zmieniali swoich partnerów, Magdalena Lichota nie potrzebowała dużo czasu, by odkryć, kim jest jej idealny kandydat na chłopaka. Padło na wysokiego i wysportowanego Wiktora Biernackiego, z którym bardzo szybko stworzyła stabilną i poważną relację. Czas najwyższy poznać Magdę nieco bliżej!

Kim jest Magda z 4. edycji „Love Island Polska”?

Zdaniem fanów i fanek „Love Island”, Magdalena Lichota jest zdecydowanie najsympatyczniejszą dziewczyną spośród finalistek czwartej edycji programu. W sondzie przeprowadzonej za pośrednictwem oficjalnej aplikacji show Magda zdobyła aż trzy razy więcej głosów niż Paulina i niemal dwa razy więcej głosów niż Aleksandra. W tym plebiscycie wyprzedziła ją jedynie Alex, która jednak odpadła z programu tuż przed przed finałem.

Warto też dodać, że zdaniem większości widzów zbudowany przez Magdę i Wiktora związek ma naprawdę spore szanse na to, żeby przetrwać po zakończeniu show. Ich wspólną przyszłość po programie widzi ponad 70% osób, które wzięły udział w głosowaniu.

Zanim jednak przekonacie się, czy miłość Magdy i Wiktora faktycznie przetrwała próbę czasu, sprawdźcie, co wiemy o samej zainteresowanej. Udało nam się dowiedzieć, że Magdalena Lichota ma 28 lat. Jej rodzinne miasto to Katowice, ale obecnie mieszka i pracuje w Warszawie. Na co dzień spełnia się w roli koordynatorki działu IT w jednej ze stołecznych korporacji.

Magda uważa, że jest osobą, która zawsze mówi to, co myśli, ale jednocześnie stara się podchodzić do każdego z szacunkiem. Twierdzi też, że jest bardzo wymagająca i ambitna. Nie jest też łatwo jej zaimponować. Być może to właśnie zanim pojawiła się na Wyspie Miłości aż przez sześć lat była singielką.

Jej wymarzony partner powinien jej nie tylko imponować i dawać poczucie bezpieczeństwa, ale musi przede wszystkim być pewny siebie. Nie wyobraża sobie też być z mężczyzną bez ambicji lub takim, który się jej wstydzi. Otwarcie przyznaje, że ma słabość do blondynów z tzw. baby face. Wygląda na to, że Wiktor wpasował się w te precyzyjne wymagania.

Magdalena Lichota – Instagram

Za sprawą udziału w „Love Island” Magda doczekała się już kilku fanowskich profilów na Instagramie. Jeśli jednak interesuje was jedynie jej oficjalne konto, to spieszymy wam donieść, że znajdziecie je pod nazwą @magdalenadelichote. Znajdziecie tam kilkaset postów, w tym efekty profesjonalnych sesji fotograficznych.

Zobacz także:

Z kolei najpiękniejsze zdjęcia Magdy z Wiktorem (i nie tylko) możecie obejrzeć w naszej galerii.