Niedawno pisałyśmy o tym, że Sophie Turner i Joe Jonas zdecydowali się na #MatchingTattoos. Uważamy jednak, że nie są one przeznaczone jedynie dla zakochanych. Właśnie dlatego znalazłyśmy dla Was najpiękniejsze wzory pasujących do siebie tatuaży dla przyjaciół.

Wiadomo, że najczęściej wybieramy wzory, które coś dla nas znaczą. Jeżeli chodzi o przyjaciół, to może być to np. przywołujący sentyment rysunek ze szkolnego zeszytu, albo symbol inspirowany serialem Przyjaciele – o nich więcej przeczytacie TUTAJ. Jeżeli jednak nie macie jeszcze gotowego wzoru i nie chcielibyście, żeby wasza dziarka była kojarzona z amerykańskim sitcomem, to inspiracji możecie poszukać w naszej galerii.

Przygotowałyśmy dla was jedne z najciekawszych #MatchingTattoos idealnych dla przyjaciół, które udało znaleźć nam się na Instagramie. Wśród nich pojawiły się splecione dłonie (które chyba najbardziej nam się podobają), ale także palmy dla miłośników lata i wakacji, puzzle, czy zwierzęta. Dość popularny jest również znak nieskończoności oraz cytaty z piosenek i książek.

ZOBACZ TAKŻE: Tatuaże na paznokciach - HIT czy KIT?

Co wyjątkowego mają w sobie przyjacielskie #MatchingTattoos? Na pewno docenią je szczególnie te osoby, którzy żyją daleko od siebie… Jeżeli należycie do tego grona, to koniecznie przeczytajcie, jakie są najlepsze sposoby na utrzymanie przyjaźni na odległość. Ale wracając do tatuaży, kiedy mieszkamy z dala od swego przyjaciela, to taka dziarka przypomni nam o naszej bratniej duszy i wywoła uśmiech na twarzy.

Musimy przyznać, że lubimy takie gesty - niezależnie czy w związku, czy między przyjaciółmi. Spotkałyśmy się również z przypadkami, kiedy #MatchingTattoos pojawiają się również na ciele rodziców i ich (dorosłych już) dzieci - uważamy, że to totalnie cool!