Od kilku lat matching tattoos cieszą się szczególną popularnością. W sieci zrobiło się bardzo głośno, gdy na podobne wzory na skórze zdecydowali się Sophie Turner i Joe Jonas (ówcześni narzeczeni, obecni małżonkowie i przyszli rodzice). Pary – nie tylko te celebryckie często decydują się na bliźniacze tatuaże. Warto jednak zaznaczyć, że nie są one tylko dla zakochanych. W mediach społecznościowych znajdziecie bowiem wiele inspiracji na matching tattoos dla przyjaciół. My wybrałyśmy kilkadziesiąt wzorów z Instagramu – więcej przeczytacie o nich poniżej.

Najpiękniejsze matching tattoos na Instgaramie

Nadal bardzo często stawiamy na wzory, które oznaczają dla nas coś wyjątkowego. W przypadku tatuaży dla przyjaciół może to być przywołujący sentyment rysunek ze szkolnego zeszytu albo symbol inspirowany serialem Friends (to propozycja tylko dla prawdziwych fanów amerykańskiego serialu wszech czasów).

Warto również wspomnieć o najpopularniejszych matching tattoos na Instagramie. Wśród nich pojawiają się splecione dłonie (które chyba najbardziej nam się podobają), a także palmy dla miłośników lata i wakacji, puzzle, rośliny czy zwierzęta. Dość popularny jest też znak nieskończoności oraz cytaty z ulubionych piosenek i książek. Zajrzyjcie do naszej galerii na górze strony – aby obejrzeć zdjęcia. Pamiętajcie, że nie ma nic złego w inspirowaniu się innymi. Fajnie jednak, jeśli dziaracie sobie unikatowe wzory, np. takie, których znaczenie tylko wy rozumiecie.

Pierwszy tatuaż: co trzeba wiedzieć przed wizytą u tatuatora? Pytamy eksperta! >>>