Nareszcie! Dwa dni po tym, jak informacja o narodzinach pierwszego dziecka Meghan Markle i księcia Harry’ego obiegła cały świat, para książęca wystąpiła publicznie ze swoim synkiem. Świeżo upieczeni rodzice wyglądają na bardzo szczęśliwych, natomiast maleństwo na niezwykle grzeczne. Książę Harry przyznał nawet, że nie ma pojęcia po kim ich synek jest taki spokojny. Jak wygląda nowy członek rodziny królewskiej? Pierwsze zdjęcia następcy brytyjskiego tronu znajdziecie w naszej galerii (na górze strony). Natomiast Meghan Markle zachwyciła swoją prostą – niezwykle elegancką kreacją marki Wales Bonner w białym kolorze. Nadal widać wyraźnie zaznaczony po ciąży brzuch oraz opuchliznę na ciele księżnej Sussex, ale uważamy, że i tak prezentuje się świetnie. Chciałybyśmy wyglądać tak dwa dni po urodzeniu dziecka!

Meghan Markle i książę Harry pokazali synka – imię dziecka

Dzisiaj mieliśmy się również dowiedzieć, jak będzie miało na imię pierwsze dziecko Meghan Markle i księcia Harry’ego. Niestety rodzina królewska nadal tego nie ogłosiła, a my możemy jedynie spekulować. Najczęściej obstawiane przez bukmacherów opcje, to James oraz Alexander – więcej na ten temat przeczytacie TUTAJ

Meghan Markle i książę Harry pokazali synka! Co wiemy o narodzinach dziecka księżnej i księcia Sussex?

Przypomnijmy, że synek Meghan Markle i księcia Harry’ego przyszedł na świat 6 maja 2019 roku o godz. 5:26 rano. Z grafiki, którą rodzina królewska opublikowała na instagramowym profilu księżnej i księcia Sussex oraz towarzyszącego jej opisu dowiedzieliśmy się, że zarówno maleństwo, jak i świeżo upieczona mama czują się dobrze. Wygląda na to, że poród Meghan Markle także przeszedł sprawnie i baz jakichkolwiek komplikacji.

Meghan Markle wybrała matkę chrzestną dla swojego dziecka! To znana gwiazda >>>