Do niedawna większość z nas – kobiet starało się ukrywać siwe włosy. Nawet kilka pasemek w odcieniu srebra sprawiało, że umawiałyśmy się na spotkanie z fryzjerem. Ale ta tendencja powoli się zmienia. Teraz siwe włosy nosimy z dumą. Co więcej, srebrne kosmyki wpisują się w trendy sezonu jesień-zima 2019/2020. Właśnie dlatego coraz więcej dziewczyn marzy o siwych włosach i chętnie wykonuje taką koloryzację. Glamour UK poinformował, że siwe włosy jeszcze nigdy nie cieszyły się takim zainteresowaniem, jak ostatnio. Podobnie dzieje się w Polsce. Jednak widać to nie tylko na europejskich ulicach, ale również (a może nawet „przede wszystkim”) na Instagramie. Popularność hasthagów #silverhair czy #grayhair wciąż bowiem rośnie.

Modna koloryzacja włosów 2019: Silver Fox Hair – włosy w odcieniu srebra podbijają Instagram!

Jedną z najmodniejszych koloryzacji włosów na sezon jesień-zima 2019/2020 jest Silver Fox Hair. Kosmyki w odcieniu srebra stają się coraz popularniejsze w mediach społecznościowych, na czele z Instagramem. Wcale nas to nie dziwi! Pofarbowane w ten sposób włosy prezentują się… bajecznie. Nam koloryzacja Silver Fox kojarzy się przede wszystkim z Elsą, czyli główną bohaterką filmu animowanego Kraina lodu. Coś w tym jest, prawda?

Modna koloryzacja włosów 2019: Wheat Blonde Hair – idealny odcień blondu na jesień i zimę >>>

Komu pasują Silver Fox Hair? Spieszymy z odpowiedzią! Ta modna koloryzacja sprawdzi się u dziewczyn, które są naturalnymi blondynkami, a ich cera ma ciepły odcień. Chodzi o zachowanie pewnego rodzaju równowagi. Brunetki będą miały problem z uzyskaniem takiego koloru na swoich włosach. Pamiętajcie, że rozjaśnianie włosów (szczególnie tak zaawansowane!) może negatywnie wpłynąć na kondycję waszych kosmyków.

W naszej galerii – na górze strony czeka na was kilkanaście pięknych i stylowych inspiracji z Instagrama z koloryzacją Silver Fox w roli głównej. Zainspirujcie się!