Dzięki sezonowym obniżkom możemy kupić upragnione ubrania i dodatki w okazyjnych cenach. Przepisów na udane zakupy jest kilka. Ostatnio pisaliśmy o hitach z wyprzedaży, które kupują Francuzki, Włoszki i Skandynawki. Innym sposobem jest ograniczenie się do konkretnej kategorii, której brakuje w naszych szafach. Tym razem pod lupę bierzemy przecenione sukienki. Wśród dostępnych modeli, które można kupić nawet 44% taniej, są nie tylko klasyki z małą czarną na czele, ale również trochę bardziej śmiałych fasonów – sukienki bez pleców i cut-out. W ten sposób każdy możne znaleźć coś dla siebie w atrakcyjnej cenie. A ty już wiesz, jaka modna sukienka z wyprzedaży powinna trafić do twojej szafy?

Modna sukienka z wyprzedaży – Sukienka bez pleców

Sukienka bez pleców nie jest sezonowym hitem, o którym szybko można zapomnieć. Wraca do nas za każdym razem. Latem świetnie prezentuje się solo, a jesienią i zimą niektóre modele można nosić na golf, koszulę lub bluzkę. W ten sposób udaje się maksymalnie wykorzystać drzemiący w niej potencjał. Jeżeli jeszcze nie masz takiej sukienki, to możesz kupić ją podczas trwających wyprzedaży. Poniżej jedna z propozycji, która jest dostępna w obniżonej cenie.

Modna sukienka z wyprzedaży – Sukienka cut-out

Sukienki z odkrytymi plecami to nie jedyny sposób, żeby z pomocą stroju odsłonić trochę ciała. Jest jeszcze inny model, który pozwoli zrobić to w niezwykle efektowny sposób. Mowa o jednym z przebojów na lato 2022 – sukience cut-out. Kreacja ozdobiona wycięciami w zależności od fasonu sprawdzi się nie tylko na wieczorowe wyjście, ale nawet na co dzień. Sukienkę z wycięciami z letniej wyprzedaży znajdziesz poniżej.

Modna sukienka z wyprzedaży – Mała czarna

Mała czarna to dla wielu osób obowiązkowa pozycja w ich szafach. My też podzielamy takie podejście, bo w przypadku wyboru klasycznego modelu zawsze zyskujemy ogromne pole do popisu podczas tworzenia stylizacji.

Model z listy ulubionych sukienek Francuzek, który stał się popularny za sprawą Coco Chanel, może się sprawdzić do pracy, na co dzień lub na wieczorne wyjście. Dzięki dodatkom ta sama sukienka będzie mogła wyglądać zupełnie inaczej. Z tego powodu warto kupić taki model podczas wyprzedaży.

Modna sukienka z wyprzedaży – Slip dress

Slip dress to sukienka uwielbiana niemal na całym świecie. Można ją znaleźć na liście ulubionych sukienek Włoszek, z chęcią noszą ją Francuzki, słabość do tego modelu mają także Polki. Przed zakupem pozostaje jednak kilka ważnych kwestii do rozważenia – jej długość i oczywiście kolor. Lśniąca satyna wygląda świetnie w zestawieniu z czernią, bielą, pastelami i intensywnymi kolorami, co sprawia, że mamy naprawdę wiele opcji. W sklepach bez trudu znajdziemy ją też w wersji mini, midi i maxi. Którą zatem kupić podczas wyprzedaży?

Modna sukienka z wyprzedaży – Sukienka w kwiaty

W naszym przypadku lato nie może obejść się bez sukienki w kwiaty. Jeżeli masz tak samo jako my, to wyprzedaż jest świetną okazją do kupienia modelu ozdobionego takim wzorem. Dzięki bardzo różnorodnym wersjom tych popularnych sukienek każdy znajdzie swój ideał – krótką lub długą, kolorową albo stonowaną, bardziej imprezową lub formalną. Trzeba tylko na początku ustalić, czego konkretnie się szuka.

Zobacz także:

Modna sukienka z wyprzedaży – Sukienka mini

Analizując najmodniejsze sukienki na wiosnę-lato 2022 naszą uwagę jako pierwsze zwróciły mini. Krótkie modele już kolejny sezon z rzędu z powodzeniem zastępują najbardziej popularne midi. Wyprzedaż to dobra okazja, żeby kupić minisukienkę, jeżeli właśnie ten tegoroczny trend wydaje ci się atrakcyjny. Dzięki obniżkom można trafić na taką w atrakcyjnej cenie.

Modna sukienka z wyprzedaży – Dzianinowa sukienka

Na liście ulubionych sukienek Skandynawek obowiązkową pozycją są dzianinowe modele. Pomimo że takie kreacje kojarzą się głównie z jesienno-zimowymi kolekcjami, to jednak nie brakuje ich także wśród propozycji na wiosnę-lato. W wersji na cieplejsze pory roku dzianina jest po prostu cieńsza, a fasony dostosowane do panujących warunków. Jeżeli tęskniłaś za miękką i przyjemną w dotyku dzianiną i nie mogłaś się doczekać, kiedy zaczniesz ją nosić jesienią, to nie ma sensu tego odkładać na później. Do tego dzianinową sukienkę kupisz teraz z rabatem.