Lata 90. przeżywają swój wielki powrót - w modzie, muzyce, kinie. My wypatrzyliśmy na ulicach detal, który przypomniał nam o dzieciństwie. Chodzi o naszywki, które na pewno nosiliście na dżinsowych kurtkach albo workach na buty. Zobaczcie, gdzie przyszyć je teraz, by wyglądać jak prawdziwa "it girl". 

Najprostszym sposobem na wprowadzenie naszywek do swojej szafy jest naszycie ich na dżinsową kurtkę. Możecie kupić oversize'owy model w lumpeksie albo upolować właściwy model na ostatnich wyprzedażach. W końcu to pierwsze podejście do ozdabiania ciuchów - nie warto ryzykować zniszczenia drogiej rzeczy. 

Jeśli dojdziecie już do wprawy w wyszywaniu lub znajdziecie miłą krawcową, która zrozumie wasze potrzeby, możecie przejść do kolejnych elementów odzieży. Poeksperymentujcie z lniamymi torbami (później możecie też, tak jak "it girls" pomęczyć skórzane torby vintage). Naszywki świetnie wyglądają także na butach, spodniach i płaszczach. Pamiętajcie tylko, by ubranie lub dodatek z naszywkami, występowały pojedynczo.

Zajrzyjcie do galerii oraz do naszego SKLEPU, gdzie znajdziecie m.in. dżinsy z naszywkami!