Wiemy, że dziennie powinnyśmy pić ok. 1,5 l wody, w zależności od tempa życia i skali aktywności fizycznej. Regularne picie wody pomaga usuwać z organizmu szkodliwe toksyny, przyspiesza przemianę materii i sprzyja utrzymaniu szczupłej sylwetki. Warto pić ją często i małymi łykami, aby nie doprowadzić do stanu choćby lekkiego odwodnienia organizmu. Stały i łatwy dostęp do świeżej wody to podstawa odpowiedniego nawodnienia. My już odkryłyśmy ciekawy sposób na regularne picie wody – nie tylko wygodny, ale też designerski i bardzo stylowy!

Aby pamiętać o systematycznym piciu wody, sięgnij po butelkę filtrującą BRITA Fill&Go, której energetyczny kolor przypomni Ci, że czas się napić. Jej niewielkie rozmiary oraz poręczny kształt sprawią, że świeżo filtrowaną wodą możesz się cieszyć w każdym miejscu, niezależnie od tego, czy jesteś w pracy, podróży, domu, czy na spacerze. Butelka BRITA Fill&Go może Ci towarzyszyć podczas jazdy samochodem, uprawiania sportu czy w przerwie między spotkaniami. To praktyczne i poręczne rozwiązanie, które może towarzyszyć Ci przez cały dzień.

Butelka filtrująca BRITA Fill&Go dostępna jest w czterech energetycznych wersjach kolorystycznych: niebieskiej, fioletowej, różowej oraz limonkowej. Barwy te doskonale wpisują się w wiosenne trendy – mogą stać się wyrazistym dopełnieniem Twoich codziennych stylizacji. Butelka BRITA Fill&Go wykonana jest z najwyższej jakości materiałów i działa w prosty sposób: co miesiąc wymienia się w niej jedynie krążek filtrujący, którego duża wydajność zapewnia około 150 litrów świeżej wody. Filtr redukuje zawartość chloru oraz innych substancji, które negatywnie wpływają na smak, zapach i wygląd wody kranowej, pozostawia w niej jednak cenne minerały, takie jak wapń czy magnez. Korzystając z BRITA Fill&Go dbasz o systematyczne nawodnienie, a także oszczędzasz czas, energię pieniądze (koszt litra filtrowanej wody to około 0,13zł). Produkt nadaje się do wielokrotnego użytku i można go napełnić wszędzie tam, gdzie znajduje się dostęp do wody kranowej.