Zastanawialiście się kiedyś, jak członkowie rodziny królewskiej się do siebie wracają, gdy są tylko we własnym towarzystwie? Każda grupa ludzi blisko ze sobą żyjących ma własny, wypracowany język obejmujący także imiona czy przezwiska i nie inaczej jest w przypadku brytyjskiego dworu. Przykład? Książę George i księżniczka Charlotte wołając Camillę Parker Bowles wcale nie używają określenia babcia.

ZOBACZ TAKŻE: Nie zgadniecie, jak książę George i księżniczka Charlotte zwracają się do żony księcia Karola, Camilli Parker Bowles! >>>

Jak książę Karol mówi o Meghan Markle?

Jak się okazuje, także książę Karol ma własny, zrozumiały dotychczas dla wąskiego grona sposób zwracania się do swojej nowej synowej. I wcale nie jest to zdrobnienie, choć trudno odmówić mu uroku. Co oznacza Tungsten – czyli przezwisko które, na własne potrzeby nadał księżnej Sussex  książę Walii? Możecie być trochę zdziwieni bo chodzi o ...wolfram. Skąd takie skojarzenie? To nawiązanie do charakteru Meghan (który na marginesie jej teść bardzo sobie ceni, a jeśli wziąć tę relację pod lupę widać, że książę Karol ma do niej coraz większą słabość). Mowa o zdecydowaniu, sile woli i o tym, że księżna potrafi sprostać trudnym sytuacjom, czyli odniesienie do metalu (wolfram to twardy, ale łatwo poddający się obróbce metal) nie jest wyssane z palca.

Chodzi konkretnie o początki znajomości z księciem Harrym i moment, gdy ich związek wyszedł na jaw – ogromna presja i zainteresowanie opinii publicznej plus medialny szum były wyzwaniem nawet dla kogoś z doświadczeniem aktorki, która już wcześniej nie była anonimowa. Poza tym to właśnie Meghan książę Harry zawdzięcza rozstanie z nałogiem tytoniowym i przejście na zdrowszą dietę – jest ona wyraźnie tą mocniejszą, trzymającą pion stroną, będąc jednocześnie wsparciem dla łagodniejszego usposobieniem Harry’ego.

Dlaczego książę Karol ma do Meghan słabość?

To właśnie teścia Meghan poprosiła o poprowadzenie jej do ołtarza i to nie kto inny, ale właśnie ona odpowiada za poprawę i ocieplenie stosunków swojego męża z dużo starszym ojcem. To, że Meghan cieszy się rosnącą sympatią członków swojej nowej rodziny, jest zauważalne gołym okiem i zważywszy na jej pogodne usposobienie i otwartość - nie ma w tym nic dziwnego. A choć cieszy się ogólną sympatią, wszystko wskazuje na to, że to w osobie księcia Karola ma największego sprzymierzeńca.

ZOBACZ TAKŻE: Pierwszy ślub pary tej samej płci w rodzinie królewskiej! >>>