Olga Kalicka to jedna z najpopularniejszych, a zarazem najbardziej lubianych aktorek w Polsce. Grała w wielu rodzimych produkcjach, ale zdecydowanie największą sławę przyniosła jej rola Magdy w serialu Rodzinka.pl. Warto wspomnieć, że ogromne zainteresowanie fanów wzbudzają nie tylko poczynania zawodowe aktorki, ale również jej życie prywatne. Gwiazda niedawno została mamą. Przypomnijmy, że w ubiegłym roku Olga Kalicka urodziła synka. Ojcem dziecka jest partner aktorki - Cezary Nowak. Para spotyka się od kilku lat i wygląda na bardzo szczęśliwą. Okazuje się, że Olga i Cezary zdecydowali się na kolejny - poważny krok. Od dawna wiadomo, że planują ślub. Natomiast w tym tygodniu aktorka zdradziła istotne szczegóły związane z ceremonią.

Olga Kalicka bierze ślub - szczegóły

Olga Kalicka opowiedziała o swoim ślubie w rozmowie z serwisem Party. Okazuje się, że ceremonia odbędzie się jeszcze w tym roku! Gdzie? Aktorka chciałaby wyznać sakramentalne TAK za granicą. Jednak zdaje sobie sprawę z tego, że byłoby to dość trudne pod względem logistycznym - ma bardzo dużą rodzinę. Co więcej, Olga Kalicka zdradziła, że korzysta z pomocywedding plannerki. Potrzebuje wsparcia profesjonalistki ze względu na (między innymi) natłok spraw zawodowych. Pozostaje nam nic innego, jak czekać na przepiękne zdjęcia ze ślubu. Olga Kalicka zapewniła, że pokaże na Instagramie relację z bajkowej ceremonii.

Olga Kalicka dała piękny przykład wszystkim młodym mamom. Ale nie wszyscy są zachwyceni >>>

Zdjęcia Olgi Kalickiej, Cezarego Nowaka i ich synka Aleksego znajdziecie w naszej galerii - na górze strony. Tworzą piękną rodzinę, prawda?